İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

İGO 8 Türkçe Kullanım Kılavuzu İndir Download

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 99 yanıt gönderildi

evrenyalaza

evrenyalaza

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 11 İleti

Navigasyon yazılımı olan IGO 8 kullanımı hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar için özel olarak hazırlanmıştır, dosya pdf dosyasıdır okuyabilmek için bilgisayarınızda Adobe Reader v.b. programa ihtiyaç vardır.

[ Hidden part. View original post. ]

çok teşekkürler

h99

h99

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 14 İleti

Navigasyon yazılımı olan IGO 8 kullanımı hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar için özel olarak hazırlanmıştır, dosya pdf dosyasıdır okuyabilmek için bilgisayarınızda Adobe Reader v.b. programa ihtiyaç vardır.

Teşekkürler

pixelcik

pixelcik

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 4 İleti
teşekkürler...

idas17

idas17

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 13 İleti
sağol

ertocal

ertocal

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 5 İleti

bu dosyaları nasıl göreceğim

murat374

murat374

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 5 İleti

tşekkürlerrrr

bakiyilmaz

bakiyilmaz

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 7 İleti
teşekkürler

lidersozer

lidersozer

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti
Merhaba arkadaşlar; Piranha Voyager 4.3 navigasyon cihazım var.Cihazı aldığımda bir defa güncelleme hakkımın olduğu belirtiliyordu..Bu arada Navtürk ile anlaşmalı olan Piranha bu anlaşmayı bitirip Başarsoft ile anlaşma yapmış..Şimdi biz kaldık ortada...Cihazımda 2007 versiyon harita vardı..Güncellemek için sizin gönderdiklerinizden güncellemeye çalıştım,fakat beceeremedim,ayrıca cihazı açtığımda navigation bölümü açılmıyor.Yardımcı olursanız sevinirim..Ayrıca İGO yazılımını yüklemek istiyorum..Başarsofta aradığımda ek bir program atılması gerektiğini söylediler doğrumu acaba,ayrıca ben yapabilir miyim yoksa profesyonellik mi gerektiriyor .......... teşekkürler...

ododod

ododod

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti
Teşekkürler

Konu Hale tarafından 11 Kasım 2009 Çarşamba - 06:39 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

mehmetortayayla

mehmetortayayla

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti
teşekkürler

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı