İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Dem TV - www.dem-tv.com | Ulusal Kanal | Genel Bilgiler

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


Resmi ekleyen

1 Ağustos 2007'de kurulan DEM Medya, Türksat uydusunun 11996 V 26000 frekansından Türkiye dahil olmak üzere, Avrupa ve Orta Asya'da toplam 33 ülkede haftanın 7 günü 24 saat Türkçe konuşan topluluklara sesleniyor.

Açılımı "Dynamic Entertainment Media" olan DEM Medya Grup; televizyon, radyo ve internet kanallarıyla Londra tabanlı olmasının ayrıcalığını kullanarak tamamen tarafsız yayıncılık yapıyor.

Ana merkezi dünya ekonomi ve kültür başkenti olan Londra'da bulunan Grubun Londra stüdyolarının yanında İstanbul stüdyoları da bulunmaktadır. Avrupa standartlarında programlar yapıp halkın ufkunu açmaya ve aynı zamanda Türk Medyasına yeni bir yüz getirmeyi kendine hedef olarak seçiyor.

Çok geniş kapsamlı Radyo, Televizyon ve Online program içeriği bulunan DEM Medya Grubu her yaş grubuna ve sosyo-ekonomik kesimden insana hitap ediyor. Genç, yeniliklere açik, ilerleyici yaklaşımıyla, Türkçe konuşan kesimin isteklerini karşılıyor bu da DEM Medyanın kendisini geliştirmesini, güçlü adımlarla ilerlemesini ve hızla izleyici grubunun büyümesini sağlıyor.0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı