İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

En Çok Kazanan Yabancı Dizi Oyuncuları

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


Amerikan dizilerinin en çok kazanan ismi 24'ün yıldızı Kiefer Sutherland. CNBC-e'de yayınlanan dizide Jack Bauer karakterini canlandıran Sutherland, bölüm başına tam 550 bin dolar (800 bin lira) kazanıyor.

Bugüne kadar pek çok filmde ve dizide rol alan Kiefer Sutherland için '24' belki de hayatının işi oldu.

CNBC-e'nin Emmy ve Altın Küre ödüllü dizisinde gözüpek ajan Jack Bauer'i canlandıran ünlü oyuncu, Amerikan dizilerinin en çok kazanan ismi. Bölüm başına yaklaşık 800 bin Türk lirası alıyor.

En çok kazananlar listesinde CNBC-e'nin sevilen dizilerinden "Desperate Housewives"ın ünlü yıldızları Teri Hatcher, Marcia Cross, Felicity Huffman ve Eva Longoria Parker da var. Her biri bölüm başına yaklaşık 600 bin lira kazanıyor.

CHARLIE SHEEN'E BÖLÜM BAŞI 866 BİN DOLAR
Yine CNBC-e dizilerinden "Two And A Half Men"in yıldızı Charlie Sheen ise dizinin aynı anda yapımcısı da olduğu için toplam 1 milyon 300 bin lira kazanıyor.

THE SIMPSONS EKİBİNE 400 BİN DOLAR
Sadece oyuncular değil dizi sektöründe seslendirme sanatçıları da çok kazanıyor.

The Simpsons'da Homer Simpson'ı seslendiren Dan Castellaneta bölüm başına yaklaşık 600 bin lira kazanıyor.


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı