İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Garmin Resimli Kurulum Anlatımı - Garmin Mobile XT v5.00.20 Kurulumu & Kılavuzu

* - - - - 1 Oy Kullanılmış

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 70 yanıt gönderildi

#1
Gece.Mavisi

Gece.Mavisi

  KD ™ Yakın Arkadaş

 • Yetkili
 • 819 İleti
 • Gender:Male
 • Location:Hollanda
 • Interests:C:\Perl\bin\perl sgl.pl


[hide]

artık elimizde Garmin için her şey mevcut. bunları indirdikten sonra RAR'dan Garmin, private ve GarminMobileXT.sis dosyalarını komple alın ve masaüstüne atın.

Resmi ekleyen

şimdi işin zor kısmına geliyoruz. madde madde anlatacağım karışıklık olmaması için..

- GMXTilac dosyasının içindeki IMEI Converter'ı çalıştırın ve telefonunuzun IMEI numarasını buraya girin (telefonunuzda *#06# tuşlayarak görüntüleyebilirsiniz) ve Convert tuşuna basın. Altta bir numara çıkacaktır. Bunu kopyalayın

Resmi ekleyen

- GMXTilac.exe'yi açın. Biraz önce aldığınız numarayı burada Unit ID yerine yazın. Üstteki Generate'e tıklayın ve alta bir kod çıkacaktır. Bu kodu kopyalayın. GMXTilac.exe'yi kapatmayın, çünkü daha işimiz bitmedi.

Resmi ekleyen

- Bilgisayarınızda bir "Not Defteri" açın. Bunun içine demin almış olduğunuz kodu yapıştırın. Daha sonra not defterinde Dosya > Farklı Kaydet diyerek dosya ismini sw.unl olarak değiştirdikten sonra masaüstüne kaydedin. (*.*txt uzantısını sildikten sonra sw.unl yazın)

Resmi ekleyen

- Tekrar GMXTilac programına dönüyoruz. Şimdi aşağıdaki işleme devam etmemiz gerekecek. Aşağıda Select Map Product'da en altta bulunan 'i seçin. Çıkan pencereye 848 yazıp enterların. Şimdi aşağıdaki Generate tuşuna tıklayın. Çıkan kodu kopyalayın.

Resmi ekleyen Resmi ekleyen

- Aynen biraz önce yaptığımız gibi bir not defteri daha açın. Son kopyaladığınız kodu bunun içine yapıştırın. Daha sonra not defterinde Dosya > Farklı Kaydet diyerek dosya ismini gmapsupp.unl olarak değiştirdikten sonra masaüstüne kaydedin. (*.*txt uzantısını sildikten sonra gmapsupp.unl yazın)

- Şimdi masaüstünde Garmin, private ve GarminMobileXT.sis klasörleriyle gmapsupp.img, gmapsupp.unl ve sw.unl dosyaları olması gerek. Son durum böyleyse gmapsupp.img, gmapsupp.unl ve sw.unl dosyalarını Garmin dosyasının içine atın. Bu işlemden sonra Garmin dosyasının içine bu dosyalar gelmiş mi diye kontrol edin.

Resmi ekleyen

- Buraya kadar her şey tamamsa USB kablosu ile Garmin, private ve GarminMobileXT.sis klasörlerini hafıza kartınıza (yığın hafızaya) atın. Bu işlem 1 - 2 dakika sürecektir. Yükleme işi bittikten sonra, USB kablosunu telefonunuzdan çıkartın. Telefon "veri kaybı olmuş olabilir" gibi bir uyarı verir. Önemsemeyin ve Tamam deyin. Telefondan Menü > Araçlar > Dosya yön. gelin. Dosya yöneticisi açılında yön tuşlarıyla sağa basarak hafıza kartına geçin ve burada Garmin > Apps > Symbian > Res klasörünün içindeki GarminMobileXT.sis dosyasına basarak Garmin'i yükleyin.

- Program, Menü > Uygulamalar klasörünün içine kurulur. Garmin'i bulun ve çalıştırın. İngilizce olarak yüklenecektir. I Agree'ye bastıktan sonra yön tuşlarıyla sağa 19 kere tıklayarak Türkçe seçimini yapın. Ses yönlendirmede Türkçe dil seçeneği otomatik olarak çıkacaktır. Ona da tamam dedikten sonra ilgili birim ayarını metrik olarak ayarlayıp tamam diyin. Garmin Online ayarlarınıda istediğiniz gibi ayarladıktan sonra ana menüye geleceksiniz.

- Ana Menü'de hemen "GPS Cihazı Aranıyor..." diye bir not çıkacak. Buna İptal diyin. Ayarlar > Sistem > Uzak GPS'e girin ve Ekli/Yardımlı GPS'i seçip etkinleştir deyin.


"AYARLAR > SİSTEM > UZAK GPS'DE EKLİ/YARDIMLI GPS DİYE BİR ŞEY YOK DİYORSANIZ"

hiç telaşlanmayın. Garmin'i kapatın. Menü > Araçlar > Dosya yön. > Hafıza Kartı > Garmin dosyasının içinde en altta gmapsupp.unl ve sw.unl dosyalarını göreceksiniz. Bu iki dosyanın uzantısı eğer gmapsupp.unl.txt ve sw.unl.txt olarak görünüyorsa ikisininde adını üstlerine gelip Seçenek > Yeni isim ver diyerek .txt yazsını silin. Telefon normal olarak "Dosya uzantısı değiştirildiğinde dosya kararsız hale gelebilir!" diye bir uyarı verecektir. Önemsemeyin. İkisininde .txt uzantılarını sildikten sonra tekrar Garmin'i açın ve Ayarlar > Sistem > Uzak GPS'de Ekli/Yardımlı GPS'i seçip Etkinleştir deyin.

GARMIN MOBILE XT artık sizin... Hayırlı olsun...


GARMIN MOBILE XT V5.00'DAN BİRKAÇ GÖRÜNTÜ


Resmi ekleyen Resmi ekleyen


Resmi ekleyen Resmi ekleyen


Garmin Mobile XT v5.00.20 Kurulumu & Kılavuzu

4 Adımda Garmin Mobile XT Kurulumu


Yeni Sürüm: v5.00.20


Resmi ekleyen Resmi ekleyen

Adım-1: Cihaziniza uygun olan software i buradan indirin

Resmi ekleyenResmi ekleyen
Garmin Mobile XT Free Basemap, Ver. 4.xx.xx
Garmin Mobile XT Support Files, Ver. 4.xx.xx

Updated Version 5.00.20w as of Sept 25, 2008
Resmi ekleyenResmi ekleyen
http://rapidshare.co....0.20w.rar.html
http://w13.easy-shar...1702027683.html
http://www.sendspace.com/file/ig3low
http://www.megaupload.com/?d=D3VN3DCR


Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.20, as of Nov 21, 2008
Resmi ekleyen
http://www8.garmin.c...ree.jsp?id=3939


Symbian UIQ3.0, Ver. 5.00.20, as of Nov 26, 2008
Resmi ekleyen
http://www8.garmin.c...ree.jsp?id=3941


1-) 3 dosyayıda indirin ve 1 yere açın.
2-) gmapsupp.img'yi root/Garmin/ dizinine atın. (Garmin klasörünün içine)

Adım-2: sw.unl Düzenlemesi:
1-) ilac.rar dosyası içerisindeki IMEI Converter'ı çalıştırın. IMEI'nizi gerenkli yere yazın ve Generate diyerek kodu alın.
2-) Bu sefer ilac.rar dosyası içerisindeki Garmin İleç.exe'yi çalıştırın. Aldığınız kodu Unit ID yerine yazın. İlk (üstteki) Generate butonuna basarak kodu alın ve kopyalayın (CTRL+C).
3-) Yeni 1 Not Defteri açın ve yeni aldığınız uzun yapıştırın (CTRL+V). Farklı kaydet deyipResmi ekleyen dosya ismini sw.unl olarak Garmin klasörünün içine kaydedin. (Uzantı .txt olMAsınResmi ekleyen kaydederken alttan Tüm dosyalar'ı seçin.)

Adım-3: gmapsupp.unl Düzenlemesi:
1-) ilac.rar dosyası içerisindeki IMEI Converter'ı çalıştırın. IMEI'nizi gerenkli yere yazın ve Generate diyerek kodu alın.
2-) Bu sefer ilac.rar dosyası içerisindeki Garmin İleç.exe'yi çalıştırın. Aldığınız kodu Unit ID yerine yazın.
3-) Select Map Product bölümünden Custom Mapset'i seçin. MapID Code'a 848 yazın. Bu sefer 2. (alttaki)Generate butonuna basarak kodu alın ve kopyalayın (CTRL+C).
4-) Yeni 1 Not Defteri açın ve yeni aldığınız uzun yapıştırın (CTRL+V). Farklı kaydet deyipResmi ekleyen dosya ismini gmapsupp.unl olarak Garmin klasörünün içine kaydedin. (Uzantı .txt olMAsınResmi ekleyen kaydederken alttan Tüm dosyalar'ı seçin.)

Adım-4: Kurulum:
1-) root klasörü içindeki 4 klasörü ve uygulamayı (GarminResmi ekleyen privateResmi ekleyen ResourceResmi ekleyen sys ve sis dosyası - 4.20.20'de 5 dosya olabilir.) direkt karta atın. Çıkan soruya Tümüne evet deyin. (Garmin klasöründe içine sonradan kopyaladığınız sw.unlResmi ekleyen gmapsupp.unl ve gmapsupp.img dosyalarının olduğundan emin olun.)
2-) Cihazdan karta attığınız GarminMobileXT.sis dosyasını açarak kurulumunu başlatın.

Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen

3-) Sorumluluk Reddi'ni kabul edin. Metin dili seçme bölümünde 19 kez sağ yaparak Türkçe seçeneğini seçin.
4-) Sesli yönlerdimede de yine Türkçe seçeneğini seçin. Birimi metrik olarak ayarladıktan sonraResmi ekleyen Garmin Online erişimi iznini de kendi isteğimize göre ayarlayın.

Resmi ekleyen

5-) Genelde sistem Ekli/Yardımlı/Yerleşik GPS’i otomatik tanır. Eğer tanımazsa; karşınıza gelen bilgi ekranından GPS Cihazı Aranıyor'u iptal edin. Ayarlar – Sistem – Uzak GPS’e girip Ekli/Yardımlı/Yerleşik GPS’i seçipResmi ekleyen etkinleştir deyin.

Resmi ekleyen Resmi ekleyen

Önemli Noktalar

1-) Harita görünümünde haritayı görebilmeniz için 1 defalığa mahsus uyduya bağlanmanız gerekir. Bağlandıktan sonrada 3 tuşu ile mutlaka yakınlaştırma yapın ve program haritayı algılasın. Aksi taktirde No Map yazacaktır.

2-) Eğer birden fazla harita kullanacaksanız;
Haritaları sırasıyla gmapsupp.img ve gmapsup2.img olarak adlandırın.
Etkinleştirme için de gmapsupp.unl ve gmapsup2.unl dosyalarını oluşturun.

Yazılım kullandığınız vakte göre temayı otomatik olarak beyaz veya siyah biçiminde değiştirir. Ayarlarda sadece gece veya sadece gündüz yapabilirsiniz.

1-) “Nereye?” menüsündeki seçimler:

Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen

a-) “Ev”e tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan evinize rotayı çizer ve ek bir ayar gerekmeden size yolları sesli olarak tarif eder. Adresler bölümünde de kaydetmiş olduğunuz noktalar mevcuttur. Yine tıkladığınız zaman bulunduğunuz konumdan gitmek istediğiniz yere navigasyon yapar.

Resmi ekleyen

b-) “YiyecekResmi ekleyen Otel…” menüsünün başlığının sonunda barındırdığı… (3nokta)dan da anlaşılacağı gibi geyet kapsamlı bir başlık. İsmi hecele bölümünden bildiğimiz bir yer varsa ilk hecesini yazıp aratabiliriz. Yiyecek-İçecek bölümündeTüm KategorilerResmi ekleyen ÇinliResmi ekleyen Uluslar arasıResmi ekleyen Deniz ürünleriResmi ekleyen Kafe/Lokanta gibi kolay erişim sağlayan kategorizasyonlar mevcut. Cidden çok kullanışlı ve kolaylık sağlayan bir menü.
Konaklama menüsünde ise Otel/Motel ve Kamp tarzı konaklama sınıflandırması var.
Yakıt bölümünde ise size en yakın yakıt istasyonlarını bulur ve dilerseniz tarif eder.

Resmi ekleyen

Eğlence Programları bölümünde de Lunapark/Eğlence ParkıResmi ekleyen Müze TarihiResmi ekleyen Nirengi işaretiResmi ekleyen Park/BahçeResmi ekleyen Toplantı salonu/Oditoryum gibi sınıflandırmalar mevcut. Bunlarda yine size en yakın mekânları göstermekte.
Aktivite menüsünde ise yüzme havuzuResmi ekleyen sivil havaalanıResmi ekleyen lunaparkResmi ekleyen park/bahçe gibi sınıflandırmalar karşımıza çıkıyor.
Eğlence menüsünde de TiyatroResmi ekleyen Bar/Gece KulübüResmi ekleyen Sinema olarak 3 kategori mevcut. Büyük kolaylık cidden.

Resmi ekleyen

Alışveriş bölümündeResmi ekleyen bölümResmi ekleyen bakkaliyeResmi ekleyen alışveriş merkezleriResmi ekleyen eczaneResmi ekleyen hazır giyimResmi ekleyen ev mobilyaları gibi kullanışlı seçenekler mevcut.
Otomatik Servislerde iseResmi ekleyen Oto tamir ve park yeri olarak 2 kategori açılmış.
Nakliyede hava ve kara olarak 2 bölüm var.
Topluluk bölümünde kütüphaneResmi ekleyen okulResmi ekleyen karakolResmi ekleyen mahkeme salonuResmi ekleyen şehir merkeziResmi ekleyen hükümet dairesiResmi ekleyen postane ve banka/ATM olarak çeşitli kullanışlı kategoriler mevcut.

Resmi ekleyen

Hastane menüsünde kategorizasyon yok. Tıkladığınızda direkt size en yakın noktaları sunmakta.
İnsan Yapımı Mekânlar diye bir menü var ki adres tariflerinde çok işe yarayacak. KöprüResmi ekleyen mezarlıkResmi ekleyen kiliseResmi ekleyen geçitResmi ekleyen barajResmi ekleyen askeriResmi ekleyen maden ve alt bölüm olarak çeşitli kategoriler var.

Resmi ekleyen

Su özellikleri menüsünde kategori ayrımı yok. Tıkladığınızda size en yakın limanları listeliyor.
Arazi Özellikleri menüsü ise hafta sonunu iyi değerlendirmek isteyenler için biçilmiş kaftan. Menü içinde ormanResmi ekleyen düzlükResmi ekleyen koruResmi ekleyen tepe gibi mangal tarzı aktiviteler için ayrılmış kategoriler mevcut.
“YiyecekResmi ekleyen otel…” de bitti. Sıra diğer menüleri açıklamakta…

Resmi ekleyen

c-) Contacts sizin rehberinizdeki insanlardır. Eğer onlara konum atadıysanız buradan da navigasyon yapabilmek mümkün.
Konumlarım da yine kaydettiğiniz yer imlerini barındırıyor.

Resmi ekleyen

d-) Geçerli Bulgular en son gitmek istediğiniz veya aradığınız yerleri listeler. Tekrar gitmek için kolaylık sağlar:

Resmi ekleyen

e-) Ekstralarda bir şey yok. Ülkemizi desteklemiyor bu bölüm.

Resmi ekleyen

f-) “Şehirler” menüsü ismin tam karşılığı değil. Girdiğinizde size en yakın şehir merkezlerini listeliyor. İstanbul’a veya başka şehre yabancıysanız kullanışlı gerçekten.

Resmi ekleyen

g-) Geri kalan menüler ise yine aynı anlayış üzerine kurulmuş menüler.

2-) “Araçlar” menüsündeki seçimler;

Resmi ekleyen Resmi ekleyen

a-) Garmin Onine: Tam anlamıyla GPS dedirten bu menü size trafik ve hava durumuna ulaşmanızaResmi ekleyen ayrıyetten güvenlik kameralarına göz atmanıza da yardımcı oluyor.

Resmi ekleyen Resmi ekleyen

Resmi ekleyen Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Ama maalesef güvenlik kamerası ve trafik bilgilerine ülkemizde ulaşılamıyor. Ama bu desteğin ileride sağlanacağına eminim.

b-) Rota Detaylar: Navigasyon yapıyorsanız size hangi adımları takip edeceğinizi listeler.

c-) Haritayı Tara: Nokia Maps gibi harita üzerinde gezmenizi sağlar.

d-) Neredeyim: Sizin konumunuzu enlem ve boylam biçiminde size sunar.

Resmi ekleyen

Ben GPS’e o anda bağlı olmadığım için herhangi bir veri yok.

e-) Verilerimi Yönet:

Resmi ekleyen

KonumlarımdanResmi ekleyen konum ekleyebilirResmi ekleyen düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Burası sadece ayar bölümü. Konumlar için Nerededen ulaşabilirsiniz.
Rotalarda önceden kaydetmiş olduğunuz rotalara ulaşabilirsiniz. Mesela yazılımın çizdiği rota sıkışıksa veya oradan gitmek istemiyorsanızResmi ekleyen alternatif rotayı kaydedip her oradan gidebilirsiniz.

Yollar: Kendi rotanızı kaydetmeye yarayan bölümdür. Son derece kullanışlı bir sistem.

Contacts: Rehberinizdeki kişilere konum eklemek için yapılmış bir bölüm.

Harita ayarları: Buradan haritalarınızı özelleştirmek mümkün. Detay vs vs

Seyahat Bilgisayarı:

Resmi ekleyen

Şekilde gördüğünüz üzeri çeşitli bilgileri size sunuyor.

3-) “Ayarlar” Menüsü seçimleri;

Resmi ekleyen Resmi ekleyen

Ayarlar bölümü kişisel bir bölüm. İstediğiniz ayarı kendinize göre yapmanız mümkün.

Gelelim en çok kullanacağımız bölüm navigasyona:

Resmi ekleyen Resmi ekleyen

Navigasyonu başlatmak için hiç çaba sarf etmenize gerek yok. Gerekli adımları program zaten size sunuyor ve gerçekten büyük kolaylık sağlıyor. Hız yenilenmesi yaklaşık 1sn kadar. Hatta 0.75 gibi bir değer. Gecikmenin sebebi verilerin uyduya gidip gelmesi… Varış aradaki yolu siz düşünün.


Resmi ekleyen
Garmin Products Keygen v1.5
Requirements: Depends on the Garmin software
Overview: This release contains a keygen for the following Garmin products (as well as custom mapsets if you have the Map ID):
- City Navigator North America NT 2008
- City Navigator Europe NT v9
- City Navigator Australia NT v7
- City Navigator New Zealand v3
- City Navigator Middle East v4
- Taiwan City Navigator v8.01
- Thailand Street Map v8
- NaviGuide Hungary v4
- Slovakia Roads v5

Resmi ekleyen

To make everybody happy JetMouse made one more version of Unlock Generator that enables a full customization of all input fields (such as PID, RgnID, VenID), when generating unlocks in custom mapset mode. With this version you should be able to unlock every product on the market using current Garmin locking technology.

Changelog:
- added support for customization of additional input fields (such as PID, RgnID, VenID)
when generating unlocks in custom mapset mode.
- some major City Navigator maps updated
- some minor bugs fixed

More Info:
Code:
http://www.garmin.com/


Download Instructions: All credits for the keygen go to JetMouse, as well as Lord Yuz and starix who helped with the creation of the keygen.
Resmi ekleyen
Resmi ekleyen
http://rapidshare.co...729233/g1.5.zip

Mirrors:
Resmi ekleyen
http://uploaded.to/?id=ak43ll

I haven't implemented the Trial field for a purpose ... hope you can guess why Resmi ekleyen

Enjoy!


Some Garmin maps:
Garmin Mobile XT Europemap v9.0: viewtopic.php?f=38&t=34591
Metroguide North America v7: viewtopic.php?f=38&t=20155
Garmin City Navigator Middle East v4: viewtopic.php?p=181539#181539

Map ID's: In case you dont know what MapID you have Resmi ekleyen

Quote:
MapID: 2 North America City Navigator V4.00
MapID: 5 Europe City Navigator v4.0
MapID: 6 North America City Select v4.0
MapID: 11 Americas BlueChart v4.00
MapID: 12 Europe City Select v4.00
MapID: 13 Atlantic BlueChart v4.00
MapID: 14 Europe MetroGuide V4.00
MapID: 17 Australian City Navigator V4.00
MapID: 21 North America City Navigator V4.01
MapID: 23 South Africa City Select V4.00
MapID: 26 Australian Metroguide V4.00
MapID: 28 Atlantic BlueChart v4.01
MapID: 32 Taiwan Topo V5.00
MapID: 35 Europe City Navigator v5.00
MapID: 38 Americas BlueChart v5
MapID: 41 Atlantic BlueChart v5
MapID: 45 European City Select V5.00
MapID: 48 North American City Navigator v5
MapID: 57 City Navigator Thailand v8.1
MapID: 58 Americas BlueChart v5.5
MapID: 59 Atlantic BlueChart v5.5
MapID: 60 Pacific BlueChart v5.5
MapID: 61 North America City Select V5.00
MapID: 62 European City Select V6.00
MapID: 63 European City Navigator Version 6
MapID: 66 Europe 20m Contour lines
MapID: 67 Taiwan City Navigator v7.01
MapID: 68 Americas BlueChart v6
MapID: 69 Atlantic BlueChart v6
MapID: 71 South Africa City Select v5
MapID: 72 City Navigator Australia v5
MapID: 77 Karten der Alpen (Contour lines)
MapID: 83 City Navigator North America v6
MapID: 84 Topo Austria
MapID: 85 North American City Select V6
MapID: 87 City Navigator Middle East v2
MapID: 92 BlueChart Americas v6.5
MapID: 93 BlueChart Atlantic v6.5
MapID: 94 BlueChart Pacific v6.5
MapID: 98 City Navigator Europe v7
MapID: 99 City Select Europe v7
MapID: 114 BlueChart Americas v7.0
MapID: 115 BlueChart Atlantic v7.0
MapID: 116 BlueChart Pacific v7.0
MapID: 121 City Select Europe v7
MapID: 123 City Navigator North America v7
MapID: 125 City Select North America v7
MapID: 129 City Navigator Australia v6
MapID: 131 BlueChart Americas v7.5
MapID: 132 BlueChart Atlantic v7.5
MapID: 133 BlueChart Pacific v7.5
MapID: 141 Topo Great Britain v2
MapID: 142 City Navigator Middle East v3
MapID: 143 City Navigator Europe v8
MapID: 144 City Navigator Europe v8 NT
MapID: 145 MetroGuide Europe v8
MapID: 148 BlueChart Americas v8.0
MapID: 149 BlueChart Atlantic v8.0
MapID: 150 BlueChart Pacific v8.0
MapID: 155 China City Navigator ENG OF v5.0
MapID: 171 City Navigator North America NT v8
MapID: 173 BlueChart Americas v8.5
MapID: 174 BlueChart Atlantic v8.5
MapID: 175 BlueChart Pacific v8.5
MapID: 177 City Navigator Australia v7
MapID: 178 City Navigator New Zeland 3
MapID: 197 City Navigator Europe NT
MapID: 198 City Navigator Europe v9
MapID: 200 Topo USA 2008
MapID: 204 BlueChart Americas v9
MapID: 206 BlueChart Pacific v9
MapID: 208 BlueChart Atlantic v9
MapID: 214 City Navigator Taiwan 8
MapID: 219 City Navigator South Africa v6.0
MapID: 220 City Navigator Brazil NT v3
MapID: 224 Japan Street Map v8.00 (Japanese)
MapID: 230 - City Navigator Singapore,Malaysia NT v2.72
MapID: 241 City Navigator Middle East v4
MapID: 242 City Navigator Middle East v4 NT
MapID: 243 City Navigator North America 2008 (non NT)
MapID: 244 City Navigator North America NT 2008
MapID: 250 BlueChart Americas v9.5
MapID: 254 BlueChart Atlantic v9.5
MapID: 256 BlueChart Pacific v9.5
MapID: 267 City Navigator Indonesia NT v2.1, v3.1
MapID: 271 City Navigator Australia 2008
MapID: 272 City Navigator Australia NT 2008
MapID: 278 City Navigator Mexico NT 2008
MapID: 279 China City Navigator CHS OF v6.0
MapID: 280 China City Navigator Eng NT v6.0
MapID: 283 City Navigator EU 2008
MapID: 284 City Navigator EU 2008 NT
MapID: 287 Taiwan City Navigator v8.51
MapID: 291 BlueChart Americas V.2008
MapID: 295 BlueChart Atlantic 2008
MapID: 323 City Navigator Russia NT 2008
MapID: 325 City Navigator North America NT 2009
MapID: 328 City Navigator Middle East 2008
MapID: 329 City Navigator Middle East NT 2008
MapID: 334 City Navigator Brazil NT v4
MapID: 335 City Navigator Southeastern Asia v2.0 NT
MapID: 350 China City Navigator CHS NT V6.5
MapID: 350 China City Navigator CHS NT V6.6
MapID: 351 China City Navigator ENG NT V6.5
MapID: 358 City Navigator Australia NT 2009
MapID: 360 Taiwan City Navigator CHT NT V8.53B
MapID: 363 City Navigator Southeastern Asia v3.0 NT
MapID: 370 Hongkong City Navigator CHS NT 2008
MapID: 370 Hongkong City Navigator CHT NT 2008
MapID: 370 Hongkong City Navigator ENG NT 2008
MapID: 535 Topo Deutschland (Nord)
MapID: 536 Topo Germany
MapID: 562 Slovakia Roads 2.10
MapID: 575 CarteBlanche Ukraine
MapID: 578 Czech Republic Topo
MapID: 579 Atlas CR10R v5, v6
MapID: 620 Topo Maps Belgium
MapID: 625 Finland Topo area 1
MapID: 626 Finland Topo area 2
MapID: 627 Finland Topo area 3
MapID: 628 Finland Topo area 4
MapID: 629 Finland Topo area 5
MapID: 630 Finland Topo area 6
MapID: 700 Topo Deutschland v2
MapID: 703 - TOPO Swiss
MapID: 706 Topo Oesterreich
MapID: 707 SOUTH AFRICA STREETMAPS V3.03
MapID: 708 Adria Route v1.7*
MapID: 709 NaviGuide Hungary v4.*
MapID: 715 Slovakia Roads v4.* or v5.0
MapID: 716 Slovakia Topo v2
MapID: 718 GPS Topo 1 Alpes
MapID: 719 GPS Topo 2 Pyrénées - Sud Ouest
MapID: 720 GPS Topo 3 Provence Côte d'Azur Méditerranée
MapID: 721 GPS Topo 4 Bretagne - Normandie
MapID: 722 GPS Topo 5 Ile de France
MapID: 724 Chile Streets 2007
MapID: 735 GPS Kort Island V2 Large
MapID: 746 RO.A.D. 2005 (Romunia)
MapID: 750 Roads of Russia with Routing v3.05
MapID: 772 GPS Topo 6 Alsace Lorraine - Vosges Jura
MapID: 773 GPS Topo 8 Bourgogne - Centre
MapID: 774 GPS Topo 9 Pays de Loire - Poitou Charentes
MapID: 775 GPS Topo 10 Nord Picardie Champagne Ardennes
MapID: 776 GPS Topo 11 Outre Mer
MapID: 779 Friluftskartan Pro - Norra Norrland
MapID: 791 Garmin Czech republic TOPO 50 v3.1
MapID: 795 Topo Czech v1.20
MapID: 796 Friluftskartan PRO - Södra och Mellersta Norrland
MapID: 797 Friluftskartan PRO - Svealand
MapID: 798 Friluftskartan Pro - Götaland
MapID: 800 GPMapa 4.0 Polska
MapID: 801 GPMapa 2007.1
MapID: 802 MapSource Topo Nederland
MapID: 821 Auto_Drive_Hellas v1.3 - Greece- eng
MapID: 822 Auto_Drive_Hellas v1.3 - Greece- gr
MapID: 824 GPS Topo 7 Massif Central
MapID: 830 Iceland GPS Kort 3.5
MapID: 831 Iceland GPS Kort DEM (3.0)
MapID: 836 GPMapa 5.0 Polska
MapID: 844 Topo Slovenija 1.1 or AdriaTopo v2.01
MapID: 846 ESTONIA REGIO Eesti
MapID: 848 NAVcity Turkey 2007.10
MapID: 848 NAVcity Turkey 2008.04
MapID: 848 NAVcity Turkey 2008.07
MapID: 857 Lietuva TOPO v1.0*
MapID: 866 TopoGuide Hungary 2.1
MapID: 880 Datatrak Malta / GOzo
MapID: 900 Travel Guide of Europe
MapID: 928 AdriaTOPO v1.* or v2.0
MapID: 929 SCG Route v1.* (Serbija,Črna Gora)
MapID: 931 RO.A.D 2006 (Romunija)
MapID: 933 Ukraine v3.66 eng
MapID: 934 Ukraine v 3.3
MapID: 962 Italy Topo 20m v1.0
MapID: 1086 Trekmap Dolomiti
MapID: 1088 Garmin Land Navigator Italia
MapID: 1102 Topo Spain Península Norte
MapID: 1103 Topo Spain Península Sur
MapID: 1104 Topo Spain Islas
MapID: 1105 TOPO Hispania
MapID: 1120 Russia with Routing 4.01
MapID: 1121 Roads of Russia v5.0*
MapID: 1142 AERO CZ_SK_H v6.5
MapID: 1143 AERO TOPO CZ/SK/H v6.5
MapID: 1144 SPEC TOPO CZ v6.5
MapID: 1147 Southern Africa Streetmaps, Topo & Rec v1.5
MapID: 1164 GPmapa 2007.03
MapID: 1184 GPmapa 2007.02
MapID: 1320 - GPMapa 2008.1
MapID: 1390 Topo Czech v2
MapID: 1391 Topo Czech v2 PRO
MapID: 2007 Belorussia v1.0*
MapID: 5028 OFRM Bulgaria v4.40
MapID: 5036 Mexico GPSAtlas V1.2
[/hide]#2
boris76

boris76

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Üye
 • 2 İleti

[ Hidden part. View original post. ]</FONT></FONT>Eline sağlık

#3
ehue

ehue

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Dost
 • 38 İleti
Teşekkürler

Konu Hale tarafından 22 Ağustos 2009 Cumartesi - 09:07 tarih ve saatinde düzenlenmiştir


#4
farukonur

farukonur

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Üye
 • 2 İleti

[ Hidden part. View original post. ]


teşekkkür ederim..

#5
turgay59

turgay59

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Dost
 • 5 İleti

[ Hidden part. View original post. ]


teşekkür ederim

#6
tuana59

tuana59

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Dost
 • 8 İleti
sagol

Konu Sema tarafından 20 Eylül 2009 Pazar - 21:01 tarih ve saatinde düzenlenmiştir


#7
serchava

serchava

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Üye
 • 2 İleti
Teşekkürler

Konu Hale tarafından 30 Eylül 2009 Çarşamba - 21:18 tarih ve saatinde düzenlenmiştir


#8
arslanali

arslanali

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Dost
 • 5 İleti
sagol

#9
bryan06

bryan06

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Üye
 • 2 İleti
teşekkürler

#10
cello

cello

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Dost
 • 6 İleti
Teşekkürler

Konu Hale tarafından 05 Ekim 2009 Pazartesi - 05:34 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı