İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Garmin Resimli Kurulum Anlatımı - Garmin Mobile XT v5.00.20 Kurulumu & Kılavuzu

* - - - - 1 Oy Kullanılmış

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 70 yanıt gönderildi

memedi

memedi

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 4 İleti

Teşekkürler

Konu Hale tarafından 30 Ocak 2010 Cumartesi - 21:27 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

coco841

coco841

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 5 İleti
Teşekkürler

Konu Hale tarafından 30 Ocak 2010 Cumartesi - 23:46 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

Lonelyness

Lonelyness

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti
Teşekkürler

Konu Hale tarafından 01 Şubat 2010 Pazartesi - 02:51 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

ens03

ens03

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti
Teşekkürler

Konu Hale tarafından 01 Şubat 2010 Pazartesi - 12:12 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

chtbdk

chtbdk

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti
Teşekkürler.

Konu Hale tarafından 09 Şubat 2010 Salı - 08:38 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

marmarisli

marmarisli

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti
Teşekkürler çok iyi program

Konu Hale tarafından 09 Şubat 2010 Salı - 20:19 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

cotyora123

cotyora123

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 6 İleti
Teşekkürler

Konu Hale tarafından 12 Şubat 2010 Cuma - 09:40 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

CESTIR

CESTIR

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti
Teşekkürler

Konu Hale tarafından 13 Şubat 2010 Cumartesi - 23:17 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

ahmett123

ahmett123

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 20 İleti
Garminin kurulumunu bu anlatım şekliyle başka bir form sitesi üzerinden yaptım. Şuan telefonum (N73) üzerinde Garmin ve Türkiye haritası (Başarsoft) yüklü kullanıyorum. Hem program hemde harita çok başarılı. GPS cihazım Tomtom MkII ve garminle uyumlu. Demek istediğim bütün arkadaşlara Garmini öneriyorum.

Şimdi Garminin PC versiyonunu indirmeye çalışıyorum. CarPC yapmaya çalışıyorum ve onda kullancağım. Fakat arkadaşlar bu site üzerinde verilen dosyaları indirdim fakat bir türlü yapamadım. Sanrım Garminin PC versiyonu Garmin gps anteni dışında başka bir cihazla çalışmıyor.
Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum.
Teşekkürler...

murad22

murad22

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 7 İleti
sağol

Konu Hale tarafından 18 Şubat 2010 Perşembe - 07:46 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı