İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Kanal D Yeni Sezona Hazır | İşte Yeni Sezon Projeleri ve Tanıtım Filmi

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti

Kanal D bu sezon yine bomba gibi geliyor. 24 Ağustos’da başlayacak yeni sezonda “Hanımın Çiftliği” yeni sezonun yeni dizisi ile olarak karşımızda olacak. Yaz sezonunda görücüye çıkan “Geniş Aile” dizisi ile karnesini aldı ve yeni sezonda sevilen Kanal D dizileri arasına katıldı.

“Aşk-ı Memnu” ve “Bir Bulut Olsam” kaldığı yerden devam edecekler. Bunun yanında “Küçük Kadınlar” dizisinde bir transfer var. Ekin Türkmen‘in diziden ayrılması ile “Ihlamurlar Altında” dizisinden tanıdığımız Özge Borak diziye taze kan olarak katılıyor.

“Akasaya Durağı” ise Melek Baykal‘ın yerini Ayça İnci ile dolduracak. Yeni sezonda Ayça İnci, Erol Günaydın‘ın kızı Şöför Leyla olarak dizide yer alacak. Diziye ayrıca “Yol Arkadaşım” dizisinden Şeyla Halis ve Ümit Yesin‘de katıldılar.

“Kavak Yelleri”nde ise Dağhan KÜLEGEÇ‘in diziden ayrılıyor. Ama diziye “Avrupa Yakası” nın Tanrıverdisi Sarp Apak katılıyor.

“Yaprak Dökümü” ise bu sezon son kez ekranda. Eylülde başlayacak dizi 16 bölüm yayınlandıktan sonra ekrana veda edecek.

“Arka Sokaklar”da da değişiklik var. Uğur Pektaş ve Gamze Özçelik bu sezon dizi de yoklar. Yeni sezonda Çağla Kubat ve Berk Oktay “Arka Sokaklar” kadrosunda yer alacak.

Yine yaz Sezonu programlarından “Haneler”‘de şanslı yapımlar arasına girip yeni sezonda Kanal D ekranlarında olacak.

Yeni tanıtım filminde “Çok Güzel Hareketer Bunlar” ekibinin olmayışı kafaları karıştırdı. Ancak ekip yoğun bir turne programı yaptığı için yeni sezonda olması ekim ayını bulabilir. Yada farklı bir kanal ile görüşme halinde olabilir. Mutfak ekibi ile ilgili bir haber geldiğinde bu sayfadan duyuracağız.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı