İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Star TV | Bak Şu Duvara

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


BAK SEN ŞU DUVARIN YAPTIĞINA

Tüm dünyada yankı uyandıran Japon formatlı yarışma programı ?Hole in the Wall? Eylül ayından itibaren ?Bak Şu Duvara? adı altında Star TV ekranlarında olacak.

Japonya?da başlayıp kısa sürede bütün dünyada yankı uyandıran, Amerika, İngiltere, Fransa, Danimarka gibi ülkelerde reyting rekoru kıran yarışma programı ?Hole in the Wall? Türkiye?de ?Bak Şu Duvara? adıyla Eylül ayından itibaren her çarşamba Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

Bu yarışmada hızlı bir şekilde düşünme yeteneğini kullanıp aynı zamanda da vücudunu şekle sokabilecek yarışmacılar başarılı olacak gibi görünüyor. Yarışmanın amacı yarışmacıların karşıdan hızla gelen duvardaki şeklin içinden geçerek puan kazanmaya çalışması üzerine kurulu. Üçer kişilik 2 takımdan oluşan yarışmacılar teker teker, ikili ve takım halinde duvarla karşı karşıya gelecekler. Ayrıca yarışma içerisindeki gözleri bağlı olarak duvardan geçme, değişik nesnelerle birlikte duvardan geçme gibi bölümler dikkat çekiyor.

Yarışmanın sonunda ise kazanan yarışmacıları büyük ödül bekliyor olacak. Birçok eğlenceli etaptan ve eğlenceli sürprizlerden oluşan ?Bak Şu Duvara? nın sunumunu ise Behzat Uygur yapacak.

Başvurularınız İçin:


http://www.startv.co...basvuru/hw.aspx


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı