İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

DTP Açıkça Söylemeye Başladı! Gerekenler yapılmazsa çok tehlikeli sonuçlar doğar'

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1
Sema

Sema

  Ne Mutlu Türküm Diyene!!

 • Yönetici
 • 5.470 İleti
 • Gender:Female
 • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...


Resmi ekleyenDTP Açıkça Söylemeye Başladı!

Ahmet Türk 'ayrılık tartışılır' sözlerine destek verdi.
Ahmet Türk, 'Ayrılık tartışılabilir' sözlerini değerlendirdi: Gerekenler yapılmazsa çok tehlikeli sonuçlar doğar'


DTP lideri Ahmet Türk, “Sürecin önü tıkanırsa ayrılık tartışılabilir” diyen DTP milletvekili Aysel Tuğluk'a destek verdi: Sorumluluğumuzun gereğini yapmazsak çok tehlikeli noktaya gidilir.”

DİYARBAKIR CEZAEVİNE GİTTİ

DTP'nin önceki gün Diyarbakır'da düzenlediği '1 Eylül Dünya Barış Günü' mitingine katılan DTP Genel Başkanı Ahmet Türk, Genel Başkan Yardımcısı Emine Ayna, Grup başkanvekilleri Selahattin Demirtaş ve Gültan Kışanak ile birlikte dün Diyarbakır D Tipi Cezaevi'ne gitti.

ÖZEL İZİNLE GÖRÜŞTÜLER
Adalet Bakanlığı'nın özel izni ile yapılan görüşmede DTP'liler tutuklu genel başkan yardımcıları Bayram Altun, Kamuran Yüksek ve Selma Irmak ile konuştu. Aralarında DTP'nin üç genel başkan yardımcısının da bulunduğu 52 DTP'li, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talebiyle PKK'nın Türkiye yapılanmasında görev aldıkları gerekçesiyle tutuklanmıştı.

AYSEL HANIMIN METNİ ÇOK AÇIK
DTP lideri Ahmet Türk, Diyarbakır D Tipi Cezaevi'nden çıktıktan sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. Türk, “Özgürlük mücadelesi veren arkadaşlarımızı cezaevinde ziyaret edeceğiz. Süreçle ilgili düşüncelerini alacağız. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalar ve bundan sonraki planlamalarımıza ilişkin, ne yapabileceğimizi konuşup kararlaştıracağız” dedi. DTP Genel Başkanı Ahmet Türk, basında yer alan DTP milletvekili Aysel Tuğluk'un, “Süreç tıkanırsa ayrılığı konuşabiliriz” sözlerinin hatırlatılması üzerine, “Aysel hanınım metni çok açık. Eğer biz sorumluluğumuzun gereğini yapmazsak, umutları kırarsak çok tehlikeli bir noktaya gidilir. Biz de zaman zaman aynı şeyleri söylüyoruz” dedi.

BEDEL ÖDEMEYE HAZIRIZ
DTP Genel Başkanı Ahmet Türk ve kurmayları cezaevinde tutuklu arkadaşları ile iki saat görüştükten sonra ayrıldı. Türk, cezaevi çıkışında, arkadaşları ile yaklaşık iki saat açık görüş yaptıklarını ve arkadaşlarının morallerinin iyi olduğunu belirterek, “Süreci dikkatle izliyorlar. Onlarda onurlu ve adil barıştan yana. Barışa ve demokrasiye inananlar her zaman bedel ödemeye hazırdır” dedi.

--------------------------------------------------------------------------


Bak sen şu konuşana siz odemeye hazırsanız bizde ödetmeye hazırız kimi tehdit ediyorsun sen kendini bilmez adam ... :angry:


#2
romsi

romsi

  KD ™ Yakın Arkadaş

 • Kadim Dost
 • 455 İleti
 • Gender:Male
 • Location:ABD
Bu feodal kafalardan saglikli soylemler cikar mi..onlar emirleri altindaki yoksul savunmasiz ,enselerinde surekli boza pisirerek kolelestirdikleri insanlarin kanini emmekten baska ne bilirlerki...Asiretlerinden ,eroin ve petrol kacakciligindan gelen paralariyla saltana suren bu cakma demokrat ,bu asalak surusu simdide ,gercek terorist-korsan kimlikleriyle tehditler mi savuruyor...Bu tehditlerin bir anlami vardir..bunlarin abd kucaginda sisirtikleri popolarinin patlatilacagi gunun yaklasmis olmasi...
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı