İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Star TV | Çocuktan Al Haberi ''Bergüzar Korel''

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


Ekranların en sevimli yarışması Çocuktan Al Haberi Star TV’de başlıyor!

Televizyon dünyasının en sevilen isimlerinden Bergüzar Korel’in sunacağı yarışma, aynı zamanda Korel’in ilk sunuculuk denemesi... Cumartesi ve Pazar günleri ana haber bülteni öncesinde yayınlanacak olan yarışma; Türkiye’nin en bilmiş, en zeki, en sevimli çocuklarını evlerinize getirecek.

Çocuktan Al Haberi bir çocuk yarışması değil.. Çocukların büyüklere yardımcı olduğu bir bilgi yarışması… Yarışma boyuca çocuklar bilgileriyle ve bilemedikleriyle, büyüklere puan kazandıracak ya da kaybettirecek… Hem yarışmacılar, hem de izleyenler, sevimli afacanların cevaplarıyla, çok ama çok şaşıracak.

Bu yıl Bergüzar Korel’i ekranlarda sadece, Çocuktan Al Haberi yarışmasında göreceksiniz.

Laf aramızda, 2010 yılında bir bebek bekleyen Bergüzar Korel de bu yarışmayla, harika bir pratik yapma fırsatı bulacak… Bakalım yarışmacılar ve Bergüzar Korel, bu çok bilmiş yaramazlarla nasıl başa çıkacak?

Bundan böyle herkes haberi “çocuktan” alacak!

Bergüzar Korel’in sunduğu Çocuktan Al Haberi, Cumartesi ve Pazar günleri ana haber bülteni öncesinde, Star TV’de!

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı