İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Kanal D | Doktorum (Programa Katıl veya Doktorlara Soru Sor) - Haftaiçi Her Gün Saat 08:20

* * * * - 5 Oy Kullanılmış

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


Resmi ekleyen


Doktorum
Haftaiçi Hergün 08.20

Doktorunuz her sabah evinize geliyor!

Doktorum artık canlı, daha renkli ve daha iddialı. Sunumunu Zahide Yetiş ile birlikte Dr. Aytuğ Kolankaya?nın yaptığı Doktorum, hafta içi her gün sabah 08.20- 11.30 saatlerinde canlı olarak ekrana geliyor. Sağlık konusunda en doğru bilgi ve öneriyi, tıp dünyasının seçkin ve güvenilir isimlerini konuk alarak birinci elden halka ulaştıran Doktorum, tıbbi yöntemler, uygulamalar ve operasyonları canlı olarak ekrana getiriyor ya da stüdyo ortamına taşıyor. Doktorum, ayrıca canlı telefon bağlantılarıyla izleyenler ve konuk doktorlar arasında sağlıklı bir köprü oluşturuyor.

Resmi ekleyen

Programa Katılın ya da Doktorlara Soru Sorun

Programa Katıl
Doktorlara Sor


ÖNEMLİ NOT:
www.kadimdostlar.com internet sitesinin, Kanal D veya Doktorum programı ile bir ortaklığı bulunmamaktadır.
Kadim Dostlar ™ pek çok farklı konuda bilginin paylaşıldığı, yorumlandığı bir paylaşım ortamıdır. Doktorum programına soru iletmek için lütfen konu içerisinde sizi yönlendiren linkleri kullanın. Konu içerisinde Doktorum programına ulaşabileceğiniz e-mail / e-posta adresini, telefon numarasını, ayrıca Doktorum programına katılan doktorlar hakkında bilgileri ve onlara ulaşabileceğiniz telefonları bulabilirsiniz.
Teşekkürler.


Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

DOKTORLARIMIZI TANIYALIM

DOKTORLARIMIZ

Resmi ekleyen

Op. Dr. AYTUĞ KOLANKAYA

Lise eğitimini Robert Kolej’de tamamlayan Op. Dr. Aytuğ Kolankaya, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nin ardından ihtisasını Viyana Üniversitesi’nde kadın doğum alanında tamamladı. Yeditepe Üniversitesi’nde Sosyal Antropoloji dalında doktora yapan Kolankaya, üremeye yardımcı tekniklerde 500’den fazla uygulama, riskli gebeliklerde tanı gibi konularda sertifikasyona sahiptir. Halen Medical Park Göztepe Hastanesi İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi'nde görev yapmaktadır.
Adres: Medical Park Göztepe Hastanesi
E5 Üzeri 23 Nisan Sok. No:17 Merdivenköy Kadıköy İstanbul
İrtibat no: 0216 468 44 30-31

Resmi ekleyen

Prof Dr. CİHAN AKSOY

Çukurova Tıp Fakültesi mezunu olan Prof. Dr. Cihan Aksoy, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında uzmandır. Aynı zamanda Manuel Tıp Derneği ile Tamamlayıcı Destekleyici Tıp Derneği ( TETAD) Başkanı’dır. Manuel tıp ve enjeksiyon uygulamaları, çene eklem hastalıkları gibi konularda uzmanlık sahibi olan Prof. Dr. Cihan Aksoy, halen İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Başkanı olarak görev yapmaktadır.
Adres: İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Fatih/ Çapa İstanbul 34390
İrtibat no: (0212) 414 23 89
Muayenehane: Ornöram Fizik Tedavi Merkezi
Adres: 19 Mayıs Cad. No: 5 Şişli İSTANBUL
İrtibat no: 0212 296 41 82 – 83


Resmi ekleyen

Prof. Dr. BİNGÜR SÖNMEZ

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü’nde Kalp Damar ve Cerrahisi Uzmanı ve Florence Nightingale Hastanesi’nde Cerrahi Bilimler Başkanı olarak görev almıştır. 2004 Fair Play Ödülleri'nde Toplumsal Fair Play Ödülü, Sigarayla Savaşanlar Derneği-İnsanlığın Gerçek Dostu Ödülü ve İstanbul Beykoz Rotary Kulübü Derneği'nin düzenlediği "Meslek Hizmet Ödülü gibi mesleki ödül ve derecelere sahiptir. Çeşitli ulusal ve uluslararası 108 adet basılmış yayını bulunmaktadır. 2001’den beri Memorial Hastanesi’nde Kalp ve Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.
Adres: Memorial Hastanesi,
Piyale Paşa Bulvarı 34385 Okmeydanı
İrtibat no: 0212 444 78 88

Resmi ekleyen

Prof Dr. SABİHA PAKTUNA KESKİN

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu olan Pediatrist- Pediatrik Nörolog Prof Dr. Sabiha Paktuna Keskin, Fulbright ve TÜBİTAK bursları ile ödüllendirilmiştir. Eğitiminin ardından annelere yönelik "Her Şey Çocuklar İçin" serisini hazırlayan Prof. Keskin, 2003 yılında Harwardlı doktorların bile tedavi edemediği Suudili işadamının 4.5 yaşındaki otistik oğlunu farklı bir tedavi yöntemiyle konuşturarak büyük bir başarıya imza atmıştır.
Adres: Sabiha Paktuna Keskin Özel Eğitim ve Danışmanlık
Topçular Cad. No:40 Eyüp – İstanbul
İrtibat no: 0212 613 32 79


Resmi ekleyen

Prof Dr. ÜSTÜN DÖKMEN

Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun olup aynı bölümde uygulamalı klinik psikoloji alanında yüksek lisans yapmıştır. Yüz ifadeleri, empati, sosyometri, psikodrama gibi konularda, çeşitli bilimsel dergilerde araştırmaları ve incelemeleri yayımlanmıştır. Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi'nde, psikolojik danışma ve rehberlik alanında profesörlük derecesini alan Psikolog Danışman Üstün Dökmen halen aynı fakültede öğretim üyesi olarak görevini sürdürmektedir.
Adres: Psikoloji Dünyası
Bağdat Cad. Kılıçoğlu Apt. No:451/5 Suadiye/ Kadıköy İstanbul
İrtibat no: 0216 463 24 50

Resmi ekleyen

Prof Dr. SEMRA ÇALANGU

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi mezunu olan Çalangu, Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları (Klimik), Antibiyotik ve Kemoterapi (Ankem), Hastane İnfeksiyonları Derneklerinin ve Türk İnfeksiyon Vakfının kurucu üyeleri arasındadır.
İstanbul Tıp Fakültesi İnfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı'nda öğretim üyesi olarak görev almış, 2005-2008 yılları arasında özel bir sağlık kuruluşu olan Anadolu Sağlık Merkezi’nde danışmanlık yaparak Hastane İnfeksiyonu Kontrol Komitesini örgütlemiştir. Şu an görevine kendi muayenehanesinde devam etmektedir.
Adres: Rumeli cad. Durak apt. no:2/1 kat:3 Nişantaşı
İrtibat no: 0212 231 31 30

Resmi ekleyen

Prof Dr. NEVRES KOYLAN

İstanbul Tıp Fakültesi mezunu olan Koylan, kardiyoloji ve iç hastalıklar alanında uzmandır. Şu anda İstanbul Tıp Fakültesi Etik Kurulu üyesi olup aynı zamanda bu hastanede 1993’ ten beri Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.
Adres: İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Çapa İstanbul
İrtibat no: 0212 414 20 00- 32637/
Muayenehane : Halaskargazi cad. kent Apt. No: 290 Şişli
İrtibat no: 0212 343 11 11

Resmi ekleyen

PROF. DR. İSMAİL ÇELİK

1988’de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdi, 1993’te Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimini tamamladı. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Tıbbi Onkoloji Ünitesi'nde yan dal uzmanlık eğitimini 1997'de ve prevantif onkoloji uzmanlık eğitimini 1999'da tamamladı. 1998'de doçent, 2004'de profesör oldu. 1992'de iç hastalıkları uzmanlık eğitimi esnasında Şeref Zileli-Yılın Başarılı Asistanı Ödülü'nü, 2002'de Eczacıbaşı Tıp Teşvik Ödülü'nü aldı. Prof. Dr. İsmail Çelik, Malin melanom tedavisi ve prevantif onkoloji ile ilgilenmektedir.

Resmi ekleyen

Prof. Dr. ZEKİ KILIÇASLAN

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi mezunu olan Prof. Dr. Zeki Kılıçaslan, göğüs hastalıkları konusunda uzmandır. Ulusal ve uluslararası alanda 100’den fazla makalesi yayımlanmıştır. Şu anda İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.
Adres: İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Çapa İstanbul
İrtibat no: 0212 533 43 64 - 0 212 414 20 00


Resmi ekleyen

Prof. Dr. ZEYNEP OŞAR SİVA

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu olan Prof. Dr. Zeynep Oşar Siva, iç hastalıkları ve endokrinoloji alanında uzmandır. Mesleki ilgi alanları arasında diyabetik ayak, diyabet ve gebelik bulunmaktadır. Şu anda Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı ve Acıbadem Hastanesi Diyabet Kliniği’nde görevini sürdürmektedir.
Adres: Acıbadem Hastanesi Maslak
Büyükdere Cad. No:40 34457
İrtibat no: 0212 304 44 44

Resmi ekleyen

Prof. Dr. AYTÜL ÇORAPÇIOĞLU

1990 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olup, 1998 yılında doçent, 2004 yılında profesör olmuştur. Türkiye Psikiyatri Derneği ve Konsültasyon Liyezon Psikiyatrisi ve Psikiyatrik Tıp Derneği kurucu üyesi ve Türkiye Psikiyatri Derneği “Birinci Basamakta Psikiyatri” çalışma birimi başkanıdır. Altı psikiyatri dergisinin bilimsel danışma kurulu üyesi olan Prof. Dr. Çorapçıoğlu’nun yurtiçi ve dışında yayınlanmış 100’e yakın yayını bulunmaktadır. 2005 yılından beri İstanbul’da Yorum Danışmanlık’ta terapi ve eğitim çalışmalarını sürdürmektedir.
Adres: Yorum Danışmanlık
Valikonağı Cad. Akkavak Sok. No: 32/6 Nişantaşı-İstanbul
İrtibat no: 0212 248 85 85

Resmi ekleyen

Doç Dr. HÜRRİYET YILMAZ

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olan Yılmaz, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1994-1995 yıllarında İstanbul İl Sağlık Müdürü olarak görev almıştır. Engellilerin tıbbi ve sosyal rehabilitasyonu, romatizmal hastalıklar tedavi ve rehabilitasyon uygulamaları, osteoporoz tanı ve tedavisi gibi konular uzmanlık alanlarıdır. 1993’ten bu yana Fizik Tedavi Rehabilitasyon Ayak Sağlığı Merkezi’nde görevini sürdürmektedir.
Adres: FORMED
Valikonağı Cad. No: 73/2 Nişantaşı
İrtibat no: 0212 291 50 31

Resmi ekleyen

Dr. GENCO YÜCEL

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra, New York Üniversitesi Tıp Merkezi'nde dahiliye, kardiyoloji ve girişimsel kardiyoloji üzerine eğitim görerek uzmanlık diplomalarını almıştır. Ayrıca New York Üniversitesi Tıp Merkezi'nde altı ay elektrofizyoloji konusunda eğitim görmüştür. Türkiye’ye döndükten sonra International Hospital Kardiyoloji Bölümünde çalışan Yücel, 2000’den bu yana Amerikan Hastanesi’nde Kardiyoloji Bölüm Şefi olarak görev yapmaktadır.
Adres: VKV Amerikan Hastanesi,
Güzelbahçe Sok. No: 20 Nişantaşı- İstanbul
İrtibat no: 0212 311 20 00

Resmi ekleyen

Dr. ENDER SARAÇ

Ege Tıp Fakültesi mezunu olan Dr. Ender Saraç, 1994’te Türkiye’nin ilk Doğal ve Tıp Estetik Merkezi olan HAY Sağlık Merkezi’ni kurmuştur. Ayurveda eğitimi ve Aile Hekimliği ihtisası olan Saraç’ın ayrıca Sağlık Bakanlığından onaylı Akupunktur sertifikası da bulunmaktadır. Ayurveda hakkında iki kez kitap yazmış olup halen Vatan Gazetesi’nde sağlık yazıları yazmakta, hastalarını kendi kliniğinde muayene etmektedir.
Adres: Hay Güzellik Merkezi
Yasemin Sok. No: 9 1. Levent (80600) İstanbul
İrtibat no: 0212 2831080

Resmi ekleyen

Dr. HAKAN GÜVELİ

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra uzmanlığını Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 4. İç Hastalıkları Kliniğinde tamamlamıştır. Şu an Medical Park Göztepe Hastanesinde gastroenteroloji uzmanı olarak çalışmayı sürdürmektedir.
Adres: Medical Park Göztepe Hastanesi
E5 Üzeri 23 Nisan Sok. No:17 Merdivenköy Kadıköy İstanbul
İrtibat no: 0216 444 44 84

Resmi ekleyen

Dr. FERUDUN ÇELİKMEN

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu olup, şu an Yeditepe Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak çalışmaktadır. AKUT’un kurucularından olan Çelikmen, aynı zamanda Uluslararası Kemaliye Doğa Sporları Şenlikleri’nin koordinatörlüğünü yürütmektedir.
Adres: Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Devlet Yolu Ankara Cad. No: 102/104 Kozyatağı İstanbul
İrtibat no: 0216 578 40 00

Resmi ekleyen

Diyetisyen Gizem Keservuran

Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik mezunu. The Life Co Detox Center’da detox uygulamaları, Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi ve İstanbul Başkent Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde ise beslenme tedavileri, besin güvenliği ve obezitede sağlıklı beslenme uygulamaları ile ilgili konularda görev aldı. Ayrıca Acıbadem Sağlık Grubu, A Plus Hastanesi Otelcilik Hizmetleri’nde diyet ve hasta mönülerinin planlanması, yiyecek-içecek hazırlama ve servis süreçlerini denetleyen politika ve prosedürlerin oluşturulmasına katkıda bulundu. Şu an Medical Park Göztepe Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet Uzmanı olarak görev yapmakta.
İletişim: Medical Park Göztepe Hastanesi 0216 468 44 44

#2
cxc

cxc

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Üye
 • 1 İleti
Bencede Harika bir program yapmışlar oldukça ilgi görüyor.

Konu Hale tarafından 30 Eylül 2009 Çarşamba - 05:36 tarih ve saatinde düzenlenmiştir


#3
gülsüm ORBAY

gülsüm ORBAY

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Üye
 • 1 İleti
SAYGIDEĞER HOCALARIM

#4
BÜŞRA SERPİL KOCAK

BÜŞRA SERPİL KOCAK

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Üye
 • 1 İleti
HAREKETSİZ KALDIĞIM ANLARDA AĞRI OLUŞUYOR GECE YATARKEN BEL AĞRISISIYLA UYANIYORUM SEBEBİ NE OLABİLİR VE NE YAPMAM GEREKİR HANGİ BÖLÜME GİTMEM GEREKİYOR ANTALYA MANAVGAT SEVGİLERLE CİHAN AKSOY

#5
Erkan

Erkan

  Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

 • Yönetici
 • 5.702 İleti
 • Gender:Male
Konudaki ilk mesaja eklendiği üzere;

ÖNEMLİ NOT:
www.kadimdostlar.com internet sitesinin, Kanal D veya Doktorum programı ile bir ortaklığı bulunmamaktadır. Kadim Dostlar ™ pek çok farklı konuda bilginin paylaşıldığı, yorumlandığı bir paylaşım ortamıdır. Doktorum programına soru iletmek için lütfen konu içerisinde sizi yönlendiren linkleri kullanın. Konu içerisinde Doktorum programına ulaşabileceğiniz e-mail / e-posta adresini, telefon numarasını, ayrıca Doktorum programına katılan doktorlar hakkında bilgileri ve onlara ulaşabileceğiniz telefonları bulabilirsiniz.
Teşekkürler.

Sayın CİHAN AKSOY, lütfen doktorlara sormak istediğiniz soruyu ilk mesajdaki linkleri kullanarak Kanal D'ye iletin.

#6
emine ÜNLÜÜ

emine ÜNLÜÜ

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Üye
 • 1 İleti
GÜNAYDIN ÖNCELİKLE BÖYLE Bİ PROĞRAM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM 1 YAŞINDA KIZIM VAR
ONA HAYIR I NASIL ANLATMALIYM LÜTFEN YARDIM EDİN BEN ONA KIZDIĞIM ZAMAN PARMAĞIMI SALLIYORUM VE KAŞLARIMI ÇATIYORUM YARAMAZLIK YAPACAĞI ZAMAN ODA BANA PARMAGINI SALLIYOR YASAKLARI ANLATMAKTA ÇOK ZORLANIYORUM

#7
Hale

Hale

  Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

 • Yönetici
 • 49.690 İleti
 • Gender:Female
 • Location:İstanbul
 • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.

GÜNAYDIN ÖNCELİKLE BÖYLE Bİ PROĞRAM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM 1 YAŞINDA KIZIM VAR
ONA HAYIR I NASIL ANLATMALIYM LÜTFEN YARDIM EDİN BEN ONA KIZDIĞIM ZAMAN PARMAĞIMI SALLIYORUM VE KAŞLARIMI ÇATIYORUM YARAMAZLIK YAPACAĞI ZAMAN ODA BANA PARMAGINI SALLIYOR YASAKLARI ANLATMAKTA ÇOK ZORLANIYORUM
Emine Hanım konumuz programı tanıtma amaçlıdır, sorularınıza cevap verebilecek bir iletişim amacı taşımamaktadır.

Lütfen doktorlara sormak istediğiniz soruyu ilk mesajdaki linkleri kullanarak Kanal D'ye iletin.

#8
@huriye@

@huriye@

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Üye
 • 1 İleti
merhaba ben iki kez idrar kesemden amaliyat oldum on yıl öncesi keseyi kaldırdılar hiç fayda görmedim 5yıl önceside mesanede genişleme var denilip karbon tanecikleri ile kapattılar şuan yine aynı şikayetlerim fazla si ile var başka bir doktor yine amaliyat diyor bana yeni askı sistemi kullanılacak deniyor artık amaliyat olmak istemiyorum bana kesin birşey döylenmiyor lütfen cevap tşkkr eiyorum.

#9
fatma bayram

fatma bayram

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Üye
 • 1 İleti
lütfen okuyun 1o yaşında kızım var şikayeti mesane çift toplayıcı sistem böbrek reflüsü var4. derece sağ tarafta 3kez amelyat oldu 1.açık amelyat 2side kapalı gece altına kaçırıyor üropan ve pyolaseptill kullanıyor böbrek fonksiyonları normalilacı bırakınca üreme oluyor bu şikayetimiz hamileyken anlaşıldı doğduğundan bu yana sürekli hastanedeyiz lütfen bilgi verin teşekkür ederim


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı