İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Show TV | Yetenek Sizsiniz (Başvuru Formu)

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


Resmi ekleyen

Dünyada rating rekorları kıran 'Got Talent' serisi artık Türkiye'de! Acun Ilıcalı ile birlikte Ali Taran ve Oylum Talu'nun jüri olarak yer alacağı yetenek yarışması Türkiye'nin her bir köşesinden pırıltılı insanları ekranlara taşıyacak ve fenomenler yaratacak... Ülkenin dört bir yanında yapılacak olan elemelerin ardından seçilen özel insanlar jüri üyelerinin karşısında, milyonların kalbini fethetmeye çalışacak.

İngiltere'de geçen sezon, işsiz ve kilise korolarında şarkı söyleyen Susan Boyle isimli yarışmacı, bu yarışma ile tüm dünyanın ilgi odağı haline gelmiş ve kaderi değişmişti.
Türkiye'nin gizli kalmış yeteneklerini keşfe çıkan Acun Ilıcalı ve ekibi izleyiciyi keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Belki de; Türkiye'nin en yetenekli insanlarından biri çok yakınınızda, tanıdığınız biri, kim bilir...

Artık hayaller gerçek olacak...

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı Yetenek Sizsiniz yarışmasına başvurmak için Tıklayın...0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı