İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Garmin Mobile PC Software All Version 5.00.10, 20, 30, 50, 60 Update Download İndir

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 26 yanıt gönderildi

soyluhan

soyluhan

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 4 İleti
emeğinize teşekkürler

Konu Hale tarafından 26 Şubat 2010 Cuma - 00:01 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

altinsu

altinsu

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 6 İleti
Teşekkürler

Konu Hale tarafından 26 Şubat 2010 Cuma - 00:49 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

phase1

phase1

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti
Teşekkürler kardeş

Konu Hale tarafından 28 Şubat 2010 Pazar - 17:56 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

eolos1

eolos1

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 13 İleti
sağol

Konu Hale tarafından 07 Mart 2010 Pazar - 07:51 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

bozkoy

bozkoy

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 8 İleti
Teşekkürler

Konu Hale tarafından 07 Mart 2010 Pazar - 07:51 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

serdar44105

serdar44105

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti
içeriği göremiyorum

Konu Hale tarafından 23 Mart 2010 Salı - 17:19 tarih ve saatinde düzenlenmiştir
İçerik görülebildiği için ikinci mesaj silinmiştir.

ahmett123

ahmett123

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 20 İleti
Arkadaşlar bunun 5.20 sini yükledim harita olarakta telefonuma indirdiğim garmin de kullandığım haritayı koydum onun crack dosyasını hazırladım onuda attım ve türkçe haritalı olarak çalıştı.
Bu kurulum dosyalarında harita yoktur ona göre.
Fakat Garminin 5.20 versiyonunda Türkçe dil yoktu. Bende Telefonda kullandığım versiyonun dosyaları arasında Türkçe ses dosyasını laptopa kurduğum garmin klasörü içine attım. Vee ses Türkçeye döndü. Fakat yazılarını Türkçe yapamadım (aynı taktik olmadı).

Garminin Türkçe yaması varmı biliyormusunuz.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı