İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Bilim Dünyası

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

romsi

romsi

KD ™ Yakın Arkadaş

• Kadim Dost
  • 455 İleti
EGITIM-OGRETIM/BILIM DUNYASI/ODEVLER TEZLER basliginda BILIM DUNYASI cikarilip ayri bir baslik halinde olusturulmasinin daha yararli olacagini dusunuyorum. Hani bir bilimsel dergi formatinda..en azindan derli toplu bir bilim sayfasi olmus olur..daginik, ic ice gecmis gibi bir durum var sanki...

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Günaydın Romsi

Ben söylemek istediğini tam anlayamadım, sanırım bahsettiğin buradaki Bilgi Bankası | Ödev - Tez - Proje Arşivi | Detaylı Konu Anlatımları bölümümüz.

Bu bölüm olduğu gibi bilgi paylaşımı yaptığımız bölümümüz.

Bilim Dünyasını ayrı yapmak iyi bir fikir olabilir, ne gibi paylaşımların burada yapılmasını düşünüyorsun, :deli: örnek verebilirsen daha iyi olur düşüncesindeyim, o zaman fikirlerimi söyleyebilirim. :hale:

romsi

romsi

KD ™ Yakın Arkadaş

• Kadim Dost
  • 455 İleti
Istedigimi bir anlatabilsem ornek bulmak kolay..Diyelim 3G teknolojisi..bu sistemin calisma prensiplerini iceren, bilimsel verilerinin yer aldigi, diyelim gunes sisteminin olusumu ile ilgili bilimsel verilerin (bilim literaturunce kabul edilen ) yer aldigi bir sayfa..Yada bir binanin insaati ile ilgili ornegin cimento-demir-zemin etutleri ile ilgili temel akademik veriler..yada jeolojik devirlerin ornegin paleozoik surecindeki dunyanin kosullarinin ne oldugunu ile ilgili bilimsel verilerin oldugu bir sayfa...Ornegin kisi davranislarinin kokeni ile ilgili bilimsel calismalar...
Hani 3G' de goruntunun iletilme prensibi bu sayfada yer alir ama uygulamasi yani 3G'ye ait teknoloji cep teknoloji sayfasinda yer alir gibi gibi gibi..nebiliyim iste birsey soyledim isin icinden bende cikamiyorum..

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Senin yazdıklarından çıkartığım ve sitede zaten var
olan bölümlerimizden bahsediyorsun aslında. :pleasantry:

Şöyle anlatabilirim;

3G teknolojisi için Teknolojik Gelişmeler | Elektronik Cihazlar bölümümüzü, Güneş sistemi için Astronomi - Uzay - Gokbilim Konu Anlatımları bölümümüzü, bina inşaat yapı gibi konular için Tarihi Eserler - Yapılar | Antik Kentler bölümümüzü, kişi davranışlarının kökeni gibi konular için Kişisel Gelişim ve Kariyer Planlama bölümümüzü, jeolojik devirler için Dünya Coğrafyası | İcatlar ve Keşifler bölümümüzü kullanabilirsin.

Sitemizde zengin kategorilerimiz var, sen örenekleme yaptıkça ben sana uygun kategorilerimizi bulabilirim.

İstediğin her türlü konuları, tabi ki yasal çerçeveler içerisinde ve kaynak siteyi vererek, paylaşım yapabilirsin. :hale:

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı