İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Yaw Yeter Artık

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

.::(Boss-Tetrim)::.

.::(Boss-Tetrim)::.

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 18 İleti
Alacakaranlık Serisi Anlatmaya çalışıyom konu açacağım.1 saat uraştım hazırladım.Hata üzgünüz diyo.Bi da denedim güzelce tam 1 saat sonra yine hata küfretmemek için zor tutuyom .Konu açamıyorum.Duyun Sesimi

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Merhaba .::(Boss-Tetrim)::.,

Harcadığın zamanın boşa gitmesine üzüldük doğrusu. Yaşadığın sorunun kaynağı forumun güvenlik ayarları maalesef.

Şöyle ki, mesaj yazma veya konu açma sayfasında 30 dk'dan fazla kalınması forum açısından güvenlik riski içeriyor. O yüzden 30 dk dolunca sistem kullanıcıyı siteden atıyor ve siz 1 saat sonunda konuyu hazırlayıp gönder butonunu tıklayınca, sistem size hata mesajı verip, tekrar giriş yapmanızı istiyor.

Size şöyle bir öneri yapabilirim. Konunun tamamını hazırlamadan konunun ilk halini forumu göndermeniz. Alt kısmına da "Konu güncellenmektedir" şeklinde not düşebilirsiniz. Ardından da "düzenle" butonunu kullanarak 2 veya 3 aşamada konunun geri kalanını eklemeniz.

"Alacakaranlık" serisinin hem kitabları hem de filmleri oldukça ilgi gördü. Açacağın konunun da ilgi göreceğine eminim. Umarım bizle paylaşabilirsin konunu :)

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı