İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Gülay Özdem Kimdir ? | Bilgiler - Fotoğraflar - Videolar

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


Resmi ekleyen


TV8 'de gece yarısı yayınlanan Trink adlı yarışma programı ve Radyo Pink'te yaptığı radyo programı sayesinde keşfedilmiş muhteşem güzelliği enteresan ses rengi ve diksiyonuyla önce Kanal 24'de ''Sesler Yüzler Mekanlar'' adlı kültür sanat programını sunmaya daha sonrada NTV Gece Haberleri'ni sunmaya kadar yükselmiştir.

----------------------

Resmi ekleyen

Gülay Özdem Kimdir ?

Yayın hayatına İzmir’de yerel bir radyoda başlayan Gülay Özdem Radyo Mega, Star Fm, Radyospor, Radio Time, Radyo Pink ve Best Fm’de haber spikerliği yapmış ayrıca şiir ve kültür sanat programları hazırlayıp sunmuştur.

Televizyonda ise Mmc ve Tatlıses kanallarında şiir programı yapmış, ardından önce Cine5 , Atv ve son olarak Tv8′de devam eden bir yarışma programını başarıyla sunmuştur. Kanal24′de “Sesler Yüzler Mekanlar” adlı güzel bir programa imza atmış ve aralarında Haluk Bilginer, Müşfik Kenter. Volkan Konak, Haldun Dormen, Yiğit Özgür gibi alanlarında çok ünlü ve başarılı isimlerle hayatları üzerine söyleşiler yapmıştır.

Programın yayından kaldırılmasının ardından Kanal 24′te haber spikerliğine başlayan Gülay Özdem, çok geçmeden NTV tarafından keşfeldildi ve 2009 Eylül döneminin başında geçtiğimiz dönemlerde Banu Güven tarafından yürütülen NTV Gece Bültenini spikerliğine getirildi. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe günleri 00.00′da, Cuma günleri ise 22:00′de ekranlara konuk olmakta ve güzelliği, ses tonu ve diksiyonuyla bizleri etkilemeye devam etmektedir.

-------------

Resmi ekleyenGülay Özdem NTV Spikeri

Resmi ekleyenGülay Özdem NTV Spikeri

Resmi ekleyenGülay Özdem NTV Spikeri

http://rapidshare.co...zdem_271009.avi

+0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı