İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Ben Geldim Zeka Sorularımla

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

gfhks9d

gfhks9d

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 10 İleti
Bir gün kadın kocasına banyo yapacağını bu yüzden şohpeni açmasını söyler.Kocası şohpeni açar. Daha sonra polisi arar ve karısının ölüğünü söyler. Polis adamın ifadesini alır.

Adam: Karım banyo yapacağı için şohpeni açmamı istedi, bende açtım daha sonra patırtılar geldi, kapıyı açmaya çalıştım açılmadı bende delikten baktım, banyodaki aynanın yansımasından karımın yerde yattığını gördüm der.

Poliste adama suçlu sensin der. Bunun nedeni nedir?
şohpen kapalıysa delikten nasıl bakıyoda görüyo kadını:p

HERŞEYİN BAŞI NEDİR ?
tabiki h harfi..

M.Karaman

M.Karaman

Akıntıya Karşı Yüzen Adam

• Özel Dost
  • 593 İleti

Bir gün kadın kocasına banyo yapacağını bu yüzden şohpeni açmasını söyler.Kocası şohpeni açar. Daha sonra polisi arar ve karısının ölüğünü söyler. Polis adamın ifadesini alır.

Adam: Karım banyo yapacağı için şohpeni açmamı istedi, bende açtım daha sonra patırtılar geldi, kapıyı açmaya çalıştım açılmadı bende delikten baktım, banyodaki aynanın yansımasından karımın yerde yattığını gördüm der.

Poliste adama suçlu sensin der. Bunun nedeni nedir?
şohpen kapalıysa delikten nasıl bakıyoda görüyo kadını:p

Kapının deliği ortalama olarak yerden yarım metre yükseklikte olabilir. Kadının yerde yatıyor olduğunu görebilmek için aynanın yerden 30 cm yükseklite asılıyor olması gerek. Bu da saçma olur. Ayna, genelde 1,5 metre yüksekliğe asılı olur. Yarım metre yükseklikten 1.5 metre yükseklikteki aynaya bakıp zemini görebilmek için aynanın dışbükey olması gerek. Aksi taktirde zemin değil, tavan görünür.

Yani, adam yalan söylüyor ;)

canyx

canyx

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 23 İleti

Kapının deliği ortalama olarak yerden yarım metre yükseklikte olabilir. Kadının yerde yatıyor olduğunu görebilmek için aynanın yerden 30 cm yükseklite asılıyor olması gerek. Bu da saçma olur. Ayna, genelde 1,5 metre yüksekliğe asılı olur. Yarım metre yükseklikten 1.5 metre yükseklikteki aynaya bakıp zemini görebilmek için aynanın dışbükey olması gerek. Aksi taktirde zemin değil, tavan görünür.

Yani, adam yalan söylüyor ;)

Çok güzel bir cevap uzun hesaplamalardan sonra cevapladınız herhalde :D

sonsuzz

sonsuzz

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 4 İleti
Bence tek olay şu: adam şofbeni açtıysa banyodaki ayna buhulu olur dolayısıyla aynadan karısının yansımasını göremez. yazıyı okuduğum anda ilk aklıma gelen buyduResmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı