İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

[Maçın Gollerini İzle] Yok Artık; Tottenham: 9 Wigan: 1 | İngiltere Premier Liginin En İlginç Maçlarından Biri - 22 Kasım 2009

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Erkan

Erkan

    Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

  • Yönetici
  • 5.702 İleti
  • Gender:Male


Resmi ekleyen

İngiltere Premier Lig tarihinin en ilginç maçlarından biri Tottenham-Wigan maçı arasında oynandı. İlk yarısı 1-0 biten maç 9-1 Tottenham Hotspur’un üstünlüğüyle sona erdi.

Maçın ilk yarısı Crouch’un golüyle 1-0 sona ererken ikinci yarıda tam bir Tottenham fırtınası yaşandı.Defoe’nun üstüste attığı 3 golle skoru 4-1 getiren Tottenham’ın 5.golü Lennon’dan geldi. Sahneye tekrar çıkan Defoe üstüste 2 gol daka kaydederek skoru 87.dakikada 7-1’e getirdi. Tottenham’ın son 2 golünü ise Bentley ve Kranjcar kaydetti.

Maçın kahramanı 5 gol atan Jermain Defoe olurken, Tottenham bu skorla tarihinin en farklı galibiyetini almış oldu.

Premier Lig tarihinin en farklı skoru ise 1995'te Manchester United Ipswich Town maçına ait. O maçta Manchester Ipswich'i 9-0'lık skorla yenerken, Andy Cole de 5 gole imzasını atmıştı. Tottenhamlı Jermain Defoe de, Wigan'a attığı 5 golle bu rekoru egale etti.


MAÇIN GOLLERİ


[hide]

Kadim Dostlar Forumu

[/hide]

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı