İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Site Yöneticilerine

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

matem40

matem40

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 14 İleti
Site yöneticilerine sorum var, paylaşımda bulunmak istiyorum ama dün eklediğim konular silindi mi ben mi göremiyorum?

matem40

matem40

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 14 İleti

site yöneticilerine sorum var paylaşımda bulunmak istiyorum ama dün eklediğim konular silindi mi ben mi göremiyorum

cevap veren olursa en azından nasıl paylaşım yapmamız gerektiğini biliriz

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.

Site yöneticilerine sorum var, paylaşımda bulunmak istiyorum ama dün eklediğim konular silindi mi ben mi göremiyorum?

cevap veren olursa en azından nasıl paylaşım yapmamız gerektiğini biliriz

Açmış olduğunuz konular silinmedi matem40, sadece üyelerimizin göremeyeceği bir başka bölüme taşındı, o nedenle göremiyorsunuz. :3)

Konularınızı incelemek üzere paylaşıma ben kapattım.

Biz ödev sitesi olmadığımız için bu ve benzeri tipte paylaşılan konuları incelememiz gerekiyor, uymamız gereken yasal, hukuksal sorumluluklarımız var.

Açmış olduğunuz konularda yayınlamamızı engelleyecek bir durum olmaz ise paylaşıma açacağız, eğer var ise açmayacağız. :blind:

Herkes sorumluluğunu bilmeli ama değil mi. ;2)

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Adobe Acrobat 9 Professional Full Orjinal tek link + Crack adlı konunuzu da ben sildim.

Zira sitemizde yasadışı paylaşımlar yapmak yasak ;)

matem40

matem40

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 14 İleti

Adobe Acrobat 9 Professional Full Orjinal tek link + Crack adlı konunuzu da ben sildim.

Zira sitemizde yasadışı paylaşımlar yapmak yasak ;)

konuyu link yönlendirmesinden mi sildiniz yoksa program paylaşımından mı sildiniz ya da direk indirme linkini mi vermeliyim?

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti

konuyu link yönlendirmesinden mi sildiniz yoksa program paylaşımından mı sildiniz ya da direk indirme linkini mi vermeliyim?

Konunuz öncelikle crack veya serial key vb. paylaşımlardan ötürü silinmiştir.

Sitemizdeki program paylaşımlarının ya demo ya da ücretsiz şekilde kullanıma açık programlar olmasına izin veriyoruz. Bu programlar için verilen linklerin de programı yapan firmanın sitesine yönlendirmesini doğru buluyoruz.

Ancak, crack vb. öğeler içermediği sürece paylaşım sitelerine yüklenmiş programların bulunduğu konularınız silinmeyecektir.

Teşekkürler.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı