İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

ATV | Aşk ve Ceza

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


ATV 'nin Ocak ayında yayınlayacağı Aşk ve Ceza dizisi güçlü kadrosu ve konusu ile 2010 yılının en iddialı yapımlarından biri olacağa benziyor.Yapımcılığını Erol Avcı'nın yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın,müziklerini Kıraç'ın yapacağı başrollerini en son Asi dizisinde izlediğimiz Murat Yıldırım ve Nurgül Yeşilçay'ın oynayacağı dizinin oyuncu kadrosu ve konusu şöyle;

Murat Yıldırım
Nurgül Yeşilçay
Feride Çetin
Kerem Atabeyoğlu
Tomris İncer
Oktay Gürsoy
Zeynep Beşerler
Cenk Ertan
Sennur Kaya


Dizi Van-Bodrum-İstanbul üçgeni içinde geçiyor. Yasemin adlı genç bir reklamcı, ablasının yıllar önce evlilik dışı bir ilişki yaşamış, hamile kalmış ve ardından kürtaj sırasında ölmüş olmasından dolayı evlilik öncesi ilişkiye girmeyeceği konusunda babasına söz vermiştir ve nişanlıdır. Fakat daha sonra Nişanlısı ve en yakın arkadaşını yatakta yakalar. Kendisini barlara ve ilk gördüğü erkek olan Savaş’ın kollarına atar. O gece birlikte olurlar. Sabah Yasemin ortadan kaybolmuştur.

Savaş ise Van kökenli fakat geleneklerle derdi olan Boğaziçi İşletme mezunu kariyer sahibi bir erkektir. Ailesinden olabildiğince uzak durmaya çalışmıştır. Babasının esrarengiz vefatının ardından ise hem kendisine kalan şirketin yine babasından kalan pis işlerini ortadan kaldırarak modern bir hale dönüşmesini sağlamaya çalışırken bir yandan da ölen amcasının dul kalan eşi Çiçek ile berdel Evliliği yapması gerekmektedir. Ve bir gün Yasemin ile Savaş’ın yolları, ertesi gün pişmanlık içinde kalan ve tüm hayatını kariyerine adamaya karar veren Yasemin’in şirketinde kesişir. Ancak aralarında zaten bir bağ vardır. Kendi küçük fakat büyük bir bağ; Yasemin o geceden hamiledir.


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı