İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

GPS - Navigasyon Dünyası Soru ve İstek Konusu

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 11 yanıt gönderildi

gokmenk_61

gokmenk_61

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti
arkadaşlar 3 boyutlu igo haritalarını türkiyede kullanabiliyormuyuz

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti
Navigasyon programları ile ilgili soru, istek ve görüşlerinizi bu konuda paylaşınız...

cafer11

cafer11

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 22 İleti
arkadaslar tum avrupa haritasini iceren bir navigation programi lazim bana..Aceba n95 icin neyi tavsiye edersiniz vede nerden indirebilirim tskrler

cafer11

cafer11

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 22 İleti
Az once tomtom u indirdim ama olmadi..Ya N95 icin yokmu avrupanin tamami vede kolay instaal oolan bir sey Yardim ltfn..
Kusura bakmayin yeniyim nereden yardim istiycemi bilmiyom:((

cafer11

cafer11

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 22 İleti
Arkadaşlar indirmiş olduğum tom tom u telefonda kuramıyorum ..Exe fiili yok veya nasıl ne yapmam lazım. Yükledikden sora aranızda bana yardım edecek biri yokmu şimdiden teşekkürler....

cafer11

cafer11

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 22 İleti
Bu tom tom u indirdim ama bir turlu tlfnda acamadim..Nerde hata yapiyorum bilmiyorum..Birileri izah edebilirmi veya sen yardimci olabilirmisin.Simdiden Allah razi olsun arkadasim....

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.

Bu tom tom u indirdim ama bir turlu tlfnda acamadim..Nerde hata yapiyorum bilmiyorum..Birileri izah edebilirmi veya sen yardimci olabilirmisin.Simdiden Allah razi olsun arkadasim....

Öncelikle yardım istediğiniz tüm konuları birleştirdiğim iletmek isterim, daha önceki sorunuzun cevabını bulduğunuz için sevindim.

Gece.Mavisi şu anda sitede yok, o nedenle size cevap veremez. Kendisi geldiğinde size cevap verecektir.

Detaylar konu içinde veriliyor, tekrar okuyup uygulamayı başlatmanızı öneririm.

muzocuk

muzocuk

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 18 İleti
aktivasyon kodu acele lazim yardim edermisiniz
cihazin adi mda vario4 wm 6.1
cihazin kodu ab5zeav8ps
harita 8.15-2024
insallah tez zamanda cevaplarsiniz
haritanin ismini
DE_AT_CH_and_Eastern_Europe
teşekkür ediyorum

Konu Hale tarafından 06 Mart 2010 Cumartesi - 23:32 tarih ve saatinde düzenlenmiştir
Mail adresi silinmiştir.

leventus20

leventus20

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti
becker be z201 açılmıyor.

fatal application error hatası veriyor

application gwes.exe has performed an illegal operation and will be shut down.if the problem persist,contact the program vendor.

program:gwes.exe
exception:0xc0000005
adress:00023b58 reset atıyorum ama işe yaramıyor.

yardım ederseniz sevinirim.

sizden istediğim ben sd ram deki bilgilerimi kaybettim.sizdeki bilgileri rar veya zip yapıp bana gönderirmisiniz..mail adresim leventus20@gmail.com

yardımınızı bekliyorum.

cezmic

cezmic

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 10 İleti
merhaba samsunsg s 8000 veya s8003 için garmin xt veya igo yazılım varmı varsa nasıl indirebilirim teşekkürler

Konu cezmic tarafından 18 Nisan 2010 Pazar - 00:39 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı