İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Önder Turacı Premier Lig'e Gidiyor FLAŞ | Fenerbahçeli Önder Turacı Yuvadan Uçuyor

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
audi6

audi6

    KD ™ Yeni Tanıdık

  • Dost
  • 18 İleti
  • Gender:Male
  • Location:Yonetici
  • Interests:Web site tasarımı, editörlük, spor, politika,Önder Turacı Premier Lig'e gidiyor FLAŞFenerbahçeli Önder Turacı yuvadan uçuyor. İşte Önder Turacı'nın İngiltere'deki yeni takımı;Önder Turacı'nın İngiliz ekibi Everton'la anlaştığı öğrenildi. Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan ve ardından affedilmesi gündeme gelen Önder Turacı'nın, Everton'la kiralık olarak anlaştığı bildirildi.


Ada ekibinin, Lucas Neill'i Galatasaray'a vermesinin ardından bu boşluğu milli futbolcu ile doldurmak istediği ve Fenerbahçe ile masaya oturacağı ifade edildi. Turacı'nın satış opsiyonu Everton'da olmak üzere sezon sonuna kadar İngiltere'de kiralık olarak forma giyeceği belirtildi. Ada temsilcisinin bu futbolcuyu kadroda tutması durumunda sezon bitiminde sarı-lacivertli kulüple masaya oturacağı ve bonservisini de alacağı gelen bilgiler arasında. Fenerbahçe'nin, Önder için istediği ücretin kabul edilmesi halinde, Milli futbolcunun Everton'a 1-2 gün içinde imza atması bekleniyor.


Kaynak: haber.tk

Konu Hale tarafından 20 Ocak 2010 Çarşamba - 09:21 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı