İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Merhaba

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

solancicekler

solancicekler

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
Değerli Kadim Dostları,
Burada bulunmaktan inanın çok mutluyum. Hayatımızda mutlaka hatalar ve güzellikler vardır. Yaptığım çok iyi işlerden biri Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği üyesi olup, aktif görevler almam ve şimdi de Kadim Dostlar üyeliğidir.
Bizim çocukluğumuz, gençliğimiz imkansızlıklarla geçti. Olanaksız kız çocuklarına katkı sunmak sonsuzluk mutluluk veriyor. Kendimi geçte olsa Kadim Dostlar'la eğitmem güzel ve eğlenceli olacak. Yaşamımın son çeyreğinde, emeklilik günlerimde mutlu olmak istiyorum.Eşimi 11 yıl önce haybettim. Hasta olan 90 yaşındaki güzeller güzeli anneme eşlik ederken, bilgisayarım da bana yaşama gücü veriyor.
10.Aralık.l947, erzincan doğumluyum, İktisat Fakültesi mezunuyum.Çalışarak okudum, edebiyatla ilgilenen, mühendislik eğitimi yapmış bir oğlum var.O kadarda değil. Eşimin ilk evliliğinden olan çocukları da başımın tacıdır, diyaloklarımız harikadır. Üvey annelerin olumsuz öyküleri bizim evimizde rafa kaldırılmıştır. Şimdilik bu kadar, sonsuz sevgi ve selamlarımla.
Solançicekler

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği gibi değerli bir dernekte çalışmak, iyi bir eş, anne ve evlat olmak bunu başarabilmek çok da kolay değildir.

Sizi aramızda görmek bizi mutlu eder.

Kadim Dostlar arasına hoşgeldiniz solancicekler. :hale:

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı