İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

[CeBIT Eurasia 2010] CeBIT Eurasia Fuarı 11. Kez Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor: 6 - 10 Ekim 2011

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Erkan

Erkan

    Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

  • Yönetici
  • 5.702 İleti
  • Gender:Male


Resmi ekleyen

Bu yıl kapılarını 11. kez açacak olan CeBIT Eurasia fuarı, nihai tüketicinin ilgisindeki düşüşü yüzünü iş dünyasına dönerek telafi etmeye devam ediyor.

CeBIT Eurasia Bilişim fuarı 6-10 Ekim tarihleri arasında kapılarını 11. kez açacak. Küresel kriz ve fuar alanının yerleşim yerlerine uzaklığı gibi nedenlerle son tüketicinin ilgisini kısmen yitiren fuar, bu yıl da yüzünü iş dünyası ve yatırımcılara dönerek bilişim gündemini belirlemeye çalışacak.
Bu yılki fuarda hayata geçirilecek değişikliklerin başında B2fair matchmaking aktiviteleri geliyor. Hedef bölgelerinde işini büyütmek isteyen katılımcı firmalar, bu aktivitelere katılarak hedefledikleri sektörlerin karar vericileriyle randevulaşıp yüz yüze iş görüşecekler.

Türkiye'nin bilişim teknolojileri alanında hızla büyüyen önemli pazarlardan biri konumunda olduğunu söyleyen HİFAŞ Uluslararası Fuarcılık AŞ Genel Müdürü Alexander Kühnel, donanım dünyasındaki yeniliklerin yanı sıra yazılım ve kurumsal çözümlerin sergileneceği, katılımcı firmalara daha fazla iş yapma fırsatı sunan çeşitli projelerle içeriği zenginleştirilmiş bir fuara hazırlığında olduklarını açıkladı.

HİFAŞ Uluslararası Fuarcılık AŞ Fuar Direktörü Murat Özer, geçen yıl Cebit Fuarı'nda geçen toplam iş hacminin 5 milyar avro olarak gerçekleştiğini belirterek, ''Bu yıl bunu, yüzde 20 oranında artırmayı hedefliyoruz'' dedi.Geçen yıl 22 ülkeden katılımcının yer aldığı fuarı 79 ülke ve Türkiye'den 146 bin kişinin ziyaret ettiğini söyleyen Özer, ''CeBIT 2009'da toplam iş hacmi 5 milyar avro olarak gerçekleşti. Bu yıl, bunu, yüzde 20 oranında artırmayı hedefliyoruz'' dedi.0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı