İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

[İndirmeden İzle] Yılmaz Vural'lı Lipton Ice Tea Reklamı: "Hararetle İsteyiniz"

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Erkan

Erkan

    Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

  • Yönetici
  • 5.702 İleti
  • Gender:Male


Resmi ekleyen

Lipton İce Tea’nin izleyiciye, ünlü teknik adam Yılmaz Vural ile seslendiği yeni reklam filmi, ekranda yerini aldı. Yeşil sahaların ünlü hocasının ‘hararet’in yola çıkan espirili reklam filmini izlemek için…

Nisan ayında, Lipton Ice Tea’nin yeni reklam yüzü olan Yılmaz Vural’ın rol aldığı reklam filmi, izleyiciyle buluşmaya başladı. Ünlü teknik adamn ‘hararet’inden ve saha kenarındaki heyecanından yola çıkan reklam, Vural’ın futbolcu Ergün Teber ile yaşadığı eğlenceli bir kovalamacayı ekrana getiriyor. Ürünün, rahatlatan, sakinleştiren özelliğine vurgu yapan reklam filmi, ‘Yangın Var’ şarkısının reklama uyarlanmış hareketli bir versiyonu ile ekrana geliyor. Türkiye’nin en renkli seslerinden Cem Ceminay ise filmin seslendirmesini yapıyor. Hararetle isteyiniz’ sloganıyla yayınlanan reklam, izleyiciyle ilk kez dün akşam buluştu.

[flv][/flv]

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı