İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Eviniz İçin Dekoratif Öneriler | Evinizde Birkaç Ufak Değişiklik Yaparak, Kendinize Yepyeni Bir Dekorasyon Hazırlayabilmek İçin Öneriler

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Hale

Hale

    Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

  • Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Gender:Female
  • Location:İstanbul
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.


Eviniz İçin Dekoratif Öneriler


Evinizde birkaç ufak değişiklik yaparak, kendinize yepyeni bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz.Resmi ekleyenFarklı uzunlukta metal askıları mutfak dolaplarınızın altına gelişi güzel asarak, fırın eldivenleriniz, el bezleriniz ve diğer aksesuarlarınız için yer yaratabilirsiniz.

Etnik bir tarz seviyorsanız, çeşitli masklar ve hayvan figürlerini, modern bir yaklaşım için beyaz porselen heykelleri kullanabilirsiniz.
Kristal biblo koleksiyonunuz varsa, kestireceğiniz yuvarlak ayna tablanın üzerinde bunları sergileyebilirsiniz. Daha parlak ve çekici duracaktır.

Yatak odanızın havasını yenilemek için fazla para harcamanıza gerek yok. Nevresim takımlarınızı değiştirmek de bazen yeterli olabilir. Pastel tonlar ve çiçek desenleri veya canlı renk ve motifler, etkileyici bir hava yaratacaktır.

Yuvarlak ve kare strafor kalıpları dilediğiniz renkte boyayıp, oda duvarlarınıza uygulayarak daha modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Kalıplar için yapı marketler iyi bir alternatif!

Duvar boyanızı komple yenilemek yerine dekorasyonunuza uygun stencil desenleri uygulayabilirsiniz.

Eskiyen ahşap sehpanızı, yapı gereçleri satan marketlerden bulabileceğiniz hesaplı birkaç seramik karoyu üzerine yapıştırarak dekoratif bir aksesuara dönüştürebilirsiniz.

Yumuşak ve rahatlatıcı bir atmosfer için bebe mavisi, su yeşili ve uçuk pembe gibi pastel tonlarda aksesuarlar kullanabilirsiniz.
Salonunuzda biraz tazelik için farklı formlarda vazoları, konsol ve cam önlerine yerleştirebilirsiniz. İçlerine koyacağınız taze çiçeklerle eviniz bir düş bahçesine dönüşecektir.

Kanepenizin havasını değiştirmek için yastıklarınıza renkli kılıflar diktirin ve saten kurdelelerle süsleyin. Uzakdoğu etkisini seviyorsanız, yapı marketlerden kestireceğiniz sunta plakaya, 4 adet tekerlek yerleştirip boyayarak, hesaplı bir Japon sehpası elde edebilirsiniz.


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı