İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Merhaba

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

lyra13

lyra13

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 5 İleti
Facebook da daha öncede dikkatimi çekmişti sitenin ismi bir dönem yeterince ilgilenip bakamadım ama bilirizki herşey sadece olması gerektiğinde olur. ne önce, ne sonra
kadim kelimesinin tam anlamını bildiğim için, aman demiştim böyle başlıklar atıyorlar başlığa bakıp hah tamam diyorsun burası bana hitab ediyor içine girdiğinde bakıyorsunki herşey farklı , gelişigüzel kelimeler almış başını gitmiş konuşup, yazdığını sananlar tarafından, ama insana acı gelen site yöneticilerinin kendi koydukları kurallara uyulmasını sağlamayı bırakın bazen çanak tutarlar sırf daha fazla üye toplamak için.

Elbetteki (SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI)
üstte yazdıklarım yaşadığım tecrübelerin sonucu gördüklerim ve hayal kırıklığım, diliyorum kurallarına bağlı kalan yöneticilerin yönettikleri bir yere adım attım . dilerim gerçekten kadim kelimesinin saygınlığına gölge düşürülmesine izin verilmeyen bir sitedir. dilerim yaşama anlam katan sözcükleri yanyana dizenler ile paylaşırız sevgi,saygı,hoşgörüyü.
ismim Deniz Tenik. doğum tarihim : 17 / 07 / 1957. ismi ve cismi sona bıraktım isim bir marka; aslolan beyin e ve ruha bakmak gerek kişinin beyni kaç yaşında ruhu kaç yaşında. teşekkür ederim.

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Aramıza tekrardan hoşgeldiniz sevgili lyra13,

KadimDostlar, sitenin kurucuları olan Erkan, Hale ve Sema'yı temsil ettiği kadar, bu site aracılığıyla aramıza katılacak yeni dostları da temsil ediyor.

Sitemiz 2007 yılının ekim ayında kuruldu. Biz sitemizde keyifli paylaşımlar yaptık, kalitemizden ve çizgimizden taviz vermedik, bir de baktık ki 150bine yakın üyemiz olmuş :) Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Birlikte güzel paylaşımlara imza atmak dileğimle,

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Aramıza hoşgeldiniz lyra13, umarım aradıklarınızı sitemizde bulabilirsiniz. :hale:

lyra13

lyra13

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 5 İleti
teşekkür ederim. bende HOŞ buldum epey gezdim siteyi :) teşekkürler.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı