İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Manzaralardan Duvar Kağıtları...(mutlaka bakın)

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 12 yanıt gönderildi

Suskunluk_Sarmalı

Suskunluk_Sarmalı

KD ™ Arkadaş

• Dost
  • 94 İleti
  • Interests:Şiir, sinema, tiyatro, fotoğraf/resim, müzik...
Fotoğrafların de bir dili vardır. Her fotoğrafta ayrı ayrı betimlenen ögeler bulabiliriz. Normal düzeyde bir fotoğraf makinemin olmasını isterdim. Gezgin vasfımla kendimce güzel bulduğum kareleri ölümsüzleştirmek, karelerin fotoğraflarını çekmek isterdim. Bu dileğimi gerçekleştireceğim biliyorum. Birazcık da yaşanılabilecek güzellikteki düşünceler için sabretmeli insan. Sabırlıyım. Sağ olun; paylaşımınız için...

Konu Suskunluk_Sarmalı tarafından 16 Nisan 2008 Çarşamba - 14:18 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

Suskunluk_Sarmalı

Suskunluk_Sarmalı

KD ™ Arkadaş

• Dost
  • 94 İleti
Fotoğrafların de bir dili vardır. Her fotoğrafta ayrı ayrı betimlenen ögeler bulabiliriz. Normal düzeyde bir fotoğraf makinemin olmasını isterdim. Gezgin vasfımla kendimce güzel bulduğum kareleri ölümsüzleştirmek, fotoğrafını çekmek isterdim. Bu dileğimi gerçekleştireceğim biliyorum. Birazcık da yaşanılabilecek güzellikteki düşünceler için sabretmeli insan. Sabırlıyım. Sağ olun; paylaşımınız için...

Suskunluk_Sarmalı

Suskunluk_Sarmalı

KD ™ Arkadaş

• Dost
  • 94 İleti
Yorumu iki kez yüklemişim. Acemiyim ya ondandır. Son iki iletimi silersiniz artıkın. :)

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı