İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Evden Eve Nakliyat ve Fiyatları

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
egetur

egetur

    KD ™ Yeni Tanıdık

  • Üye
  • 1 İleti


Taşınmak herkesin eninde sonunda ihtiyaç duyacağı çok önemli bir konudur. İster evden eve taşıma ister işyeri ve ofis taşıma olsun bu konuda sıkıntılar ile karşılaşmamak için doğru seçimler yapılması şarttır. Sektörde çok fazla evden eve nakliyat firması bulunuyor olsa da Egetur kaliteli hizmet anlayışı ve 1997 yılından beri aralıksız yürüttüğü çalışmaları ile müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyor.

İzmir evden eve nakliyat sektöründe rakipsiz olan Egetur müşterilerin tüm nakliyat ihtiyaçlarını son teknoloji ile donatılmış araç ve ekipmanlar ile profesyonel personelleri sayesinde en hızlı ve en güvenli şekilde ve uygun evden eve nakliyat fiyatları ile sağlıyor . Evden eve taşıma konusunun ne kadar önemli olduğunu ilk günden beri bilen ve buna uygun çözümler geliştiren Egetur sadece Ege bölgesinde değil Türkiye’nin her yerinde evden eve taşıma hizmeti sunuyor.

Evden eve taşıma ihtiyaçlarınızı profesyonel ellere teslim ederek sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmek için siz de eşyalarınızı Egetur’un deneyimine teslim edebilir ve gönül rahatlığı ile eşyalarınızın yeni mekana taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Egetur’a aşağıdaki adres ve telefonlardan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz:

Adres (Merkez): Yalı mah. Şehit Nedim Özpolat sok. No: 1/6 (Maltepe Stadı Karşısı) Maltepe / İSTANBUL

Şube (İzmir): Cemal Gürsel Cad. No. 484/1 D.8 Bostanlı Karşıyaka/İZMİR
Telefon

Merkez : 0216 383 10 90 pbx
GSM : 0532 482 87 62
Şube : 0212 264 13 92 pbx
İzmir : 0232 330 81 24 pbx

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı