İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Kurtarılamayacak Şekilde Dosya Silmek | Video Anlatım

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

byharby

byharby

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 21 İleti
Dosyalarınız ( müzik,film,fotoğraf,belge v.b.) shift + delete ya da sadece delete (silmek) ile ve ya geri dönüşüm kutusuna göndererek "gerçekten" silinmez. Bir önceki cümlede geçen yöntemlerle dosya silerseniz; aslında bu dosyalar veri depolama aygıtı üzerinde ( hard disk, usb flash bellek vb.) yazılı durmaktadır.Sistem üzerine başka bir dosya yazıncaya kadar silinmez. Bu teknik bir konudur. Çeşitlikurtarma yazılımları ile bu dosyalar kurtarılabilir. İşte bunu önlemek için, gizliliğine önem verdiğiniz , kimsenin ulaşmasını istemediğiniz dosyaları nasıl sileceğinizi anlattım.Bu videoda anlatılanları uygulayarak dosyalarınızı kurtarılamayacak şekilde silebilirsiniz.

http://blip.tv/play/AYLFtTMA

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı