İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Sürücü Kursu İle İlgili Her Şey | Trafik Can Güvenliği - T.C. Ulaştırma Bakanlığı Öncülüğünde Gerçekleşmeye Başlayan Proje

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
godmin

godmin

    KD ™ Arkadaş

  • Dost
  • 51 İleti


T.C. Ulaştırma Bakanlığı öncülüğünde gerçekleşmeye başlayan '' Trafik Can Güvenliği'' konusunda koruyucu önlemler alınması ve sorumluluk bilincinin gelişmesi konusunda,'' Toplumsal Farkındalığın '' gelişmesi için '' İŞTE BİZ DE BURADAYIZ.''

Türkiye'nin önemli sorunlarından biri de '' Trafikte Can Güvenliği'' konusunda önlemler alınması ve alınan önlemlerin sürdürülmesinde bir parça da olsa ''Bizim de tuzumuz olsun'' istedik.

Sürücü Kursu Merkezi'ni de bu sorumluluğu bireylere öğretip, farkındalığı geliştirmek için hizmete soktuk.

Kamuoyunda ''Trafikte Sorumluluk'' konusunda farkındalık yaratmak amacıyla; eğitim modelleri, öneriler, uyarılar ile sitemiz de bulunmaktadır.

Ayrıca hızlı ön kayıt ve bilgi talep sistemi ile sürücü kursları arasında bir ilki gerçekleştirerek hızlandırılmış iletişim kurmanızı sağlıyor.

Daha detaylı bilgi için hemen Sürücü Kursu Merkezi web adresini ziyaret edebilirsiniz.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı