İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

ATV | Kadın Olmak "Berna Laçin" (Haftaiçi Hergün Saat 13:10)

* * * * - 6 Oy Kullanılmış

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 12 yanıt gönderildi

sans_sans

sans_sans

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti
Merhabalar ben de bu programı çok beğeniyorum inşallah uzun soluklu olur çünkü üzücü kadın programlarından artık çok sıkıldık bizlere nefes aldıracak programlar arar olduk hazırlayanlardan Allah razı olsun :))

nerihan

nerihan

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 6 İleti
tesekkurler sagolunn

leydi_11

leydi_11

KD ™ Yakın Arkadaş

• Kadim Dost
  • 320 İleti

ATV | Kadın Olmak "Berna Laçin" (Haftaiçi Hergün Saat 13:10) ATV | Kadın Olmak "Berna Laçin" (Haftaiçi Hergün Saat 13:10) ATV | Kadın Olmak "Berna Laçin" (Haftaiçi Hergün Saat 13:10) ATV | Kadın Olmak "Berna Laçin" (Haftaiçi Hergün Saat 13:10) ATV | Kadın Olmak "Berna Laçin" (Haftaiçi Hergün Saat 13:10) ATV | Kadın Olmak "Berna Laçin" (Haftaiçi Hergün Saat 13:10)
ATV | Kadın Olmak "Berna Laçin" (Haftaiçi Hergün Saat 13:10)

Resmi ekleyen

Kadın Olmak "Berna Laçin" WEB SİTESİ
tıklayın

Mesajlarınızı, Yorumlarınızı Kadın Olmak Programı Sunucusu Berna Laçin'e
İletebilirsiniz ...
Tek yapmanız gereken, Kadın Olmak Programı Resmi Web Sitesi'ne gidip ve sayfanın alt kısmında yer alan Resmi ekleyen linkini tıklamak. Artık görüşlerinizi Berna Laçin'e iletebilirsiniz ...

Kadın Olmak "Berna Laçin" Resimleri

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Atv’de yepyeni bir program daha başlıyor! Berna Laçin’le günler artık çok daha dolu, çok daha keyifli! Ekranın sevilen yüzü Berna Laçin ile “KADIN OLMAK”, birbirinden ünlü konukları ve her gün ilgiyle izleyeceğiniz bölümleriyle fark yaratmak isteyenlerin adresi olacak! Modadan hobiye, yemekten çocuk bakımına kadınlara hitap eden her konuda fikir alacak, kadın olmanın keyfini, “KADIN OLMAK “ile atv ekranlarında doyasıya yaşayacaksınız! “KADIN OLMAK” dopdolu içeriği ile hafta içi her gün atv’de!

Berna Laçin Kadın Olmak Programı Videolarını Forumumuzda İzleyebilirsiniz

Tıklayın ...

berna hanım sizi çok seviyorum,

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı