İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Show TV | Var Mısın ? Yok Musun ? "Acun Ilıcalı" (Hergün Saat 21:15)

* * * * - 11 Oy Kullanılmış

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1
Erkan

Erkan

  Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

 • Yönetici
 • 5.702 İleti
 • Gender:Male


Kadim Dostlar sitesi genel içerikli bir forum sitesidir. Acun Ilıcalı, Acun Medya, Show TV ya da Var Mısın Yok Musun programıyla direk olarak bağlantısı yoktur. Yarışmaya katılmak için Kadim Dostlar sitesine başvuru yapmayınız. Yarışmaya katılmak için aşağıdaki linkleri kullanın. (Linkleri görmek için foruma üye olmalısınız.)

BAŞVURU FORMU İÇİN ==> TIKLAYINIZ

İZLEYİCİ BAŞVURU FORMU İÇİN BURAYA ==> TIKLAYINIZ

ACUN MEDYA RESMİ WEB SİTESİ İÇİN ==> TIKLAYINIZResmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen
Hiçbir soruya cevap vermeden milyarlar kazanmak ister misiniz?

Dünyanın en kolay para kazandıran yarışması Show TV ekranlarında...

22 kişi kendi kutularını seçiyor, aralarından 1 kişi yarışmacı oluyor...

Ama kimse kutuların içinde ne olduğunu bilmiyor...

1 YTL de olabilir 250 BinYTL de...

En büyük ödül 250 Bin YTL kimin kutusunda?...

Yarışmacı bankerin teklif ettiği parayı kabul edecek mi yoksa şansına mı güvenecek?


Excel Formatlı Müzikli Orjinal Acun Ilıcalı Var Mısın Yok Musun Oyunu

Var Mısın Yok Musun Oynamadım demeyin :)

İlgili konuya ulaşmak için linki tıklayın:
tıklayın

[YENİ] Flash Formatlı Müzikli Orjinal Acun Ilıcalı Var Mısın Yok Musun Oyunu

Var Mısın Yok Musun Oynamadım demeyin :)

İlgili konuya ulaşmak için linki tıklayın: tıklayın


---------------------------

Acun Ilıcalı Var Mısın Yok Musun Yarışması

Var mısın Yok musun da Nasıl Yarışılıyor?

Var mısın Yok musun da yarışmacı içinde en küçükten en büyüğe farklı miktarlarda ödüller bulunan 20 kutu ile karşı karşıya kalıyor. Bu 20 kutudan sadece bir tanesini elinde tutuyor, geri kalan 19 kutu ise gelecek bölümlerde yarışmacı olan arkadaşlarının elinde duruyor. Yarışmacı oyuna başlarken ne kendi elindeki kutunun ne de diğerlerinin içinde ne olduğunu bilmiyor. Yarışmacının amacı kendi kutusunda oyunun sonunda kazanacağı ödülün ne olduğunu tahmin edip, banka ile pazarlık ederek kazanacağı ödülü maximuma çıkarmak. Yarışmacı, birer birer kendi kutusu dışındaki kutuları seçerek açtırmaya başlıyor . Kutular açıldıkça yarışmacı, açılan kutunun içindeki ödülü kazanma şansını kaybediyor, ama kendi kutusunda ne ödül olabileceğini tahmin şansı artıyor. İlk 6 kutu açıldıktan sonra banka devreye giriyor. Aynı yarışmacı gibi açılan ve kalan kutuları izlemekte olan bankanın amacı yarışmacı ile sıkı bir pazarlığa girmek. Banka da yarışmacının elindeki kutuda ne olduğunu tahmin ederek, yarışmacıya kutusuna karşılık bir miktar para teklif ediyor. Yarışmacı bankanın teklif ettiği ödülü almakta veya almayarak kutuları açmaya devam etmekte serbest. Açılmakta olan kutuları izleyen bankanın teklifi, yarışmacının kazanma ihtimali arttıkça artıyor.

En sonunda yarışmacı bankanın teklif ettiği ödülü alarak oyunu bırakıyor veya kendi kutusundaki ödülü kazanıyor. Tabi kendi kutusundaki ödül bankanın teklifinden çok daha büyük veya daha düşük olabilir.

Var mısın Yok musun a Kimler Katılamaz?

Show TV , AKS , Acun Ilıcalı Produksiyon AŞ ve bunların taşeron firmalarında çalışanlar, birinci dereceden akrabaları ve aynı evi paylaşanlar , 21 yaşından küçük kişiler ve herhangi bir suçtan bir seneden fazla hapis cezası almış kişiler , Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayanlar bu yarışmaya katılamazlar. Bunların aksini kanıtlayan belgeleri sağlamayan kişiler yarışmadan diskalifiye edilebilir veya ödülleri geri alınabilir.

Konuyu okuyan üyeler listesi 2000 kişi aştığı için sıfırlanmıştır. Tarih: 2 Nisan 2008


#2
murat

murat

  KD ™ Arkadaş

 • Kadim Dost
 • 122 İleti
 • Gender:Male
 • Location:Ankara
bıktım bu adamdan sadece ajitasyon yapmaya yarıyor
çok severdim ama akşam ömer hocanın olduğu programda bayaa kızdım
bu kadarda olmazki canıııımmmm ayıptır yahuuu

#3
Erkan

Erkan

  Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

 • Yönetici
 • 5.702 İleti
 • Gender:Male
doğrusu ben bu adamı hiç sevmedim zaten.

bugüne kadar yaptığı işlerin hepsi "boş" bence.

önce magazin muhabirliği yaptı. sonra dünyanın her yerini gezip, insanlarla cıvık cıvık sohbetler. sonra sörvayvır fear factor gibi hiç bi işlevi olmayan garip yarışmalar. şimdi de bu yarışma.

otur 3,5 saat izle yarışmayı. sana ne kattı hiç bişey ? televizyonu aptal kutusu haline getiriyor bence :)

tv'de gördüğü kişinin kazanacağı para için heyecan yapmak, yanlış kutu seçince, salak onu niye seçtin demek falan insanları nasıl mutlu ediyor şaşıyorum :)

en çok da, kutu açmadan önce 4-5 dk dındın dındın diye efekt yapıp boş boş beklemelerine gıcık oluyorum !!!!

#4
ÜSTÜN

ÜSTÜN

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Üye
 • 4 İleti
 • Gender:Male
arkadaşlar neden böyle diyorsunuz acunbey cok temiz cok güzel biri tabiki yarışmacı olsanız böyle diyemezdiniz ben cok seviyorum onu yarışmacı olamazsam bile onun gibi reytink leri birtane kıran cıkmaduı daha helal olsun kardeşime herkez onu izliyor severek saygılarımla

#5
Bitanesi

Bitanesi

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Dost
 • 15 İleti
 • Gender:Female
bence güzel bir yarışma.ilk başlarda kolay sorular sorup sonrada bilinmesi mümkün olmayan saçma sorular sorarak insanların moralini bozan yarışmalar dahamı iyi... bende varmısın yokmusuna müracaat ettim inşallah sıra gelir

#6
halis şahin

halis şahin

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Üye
 • 1 İleti
merhaba arkadaşlar bence acun çok iyi ve temiz kalplibir insan.kötükonuşmayalım.onun yarışması kadar reyting alan bir proğram yok bence.iyiakşamlar

#7
tugbali

tugbali

  KD ™ Yeni Tanıdık

 • Üye
 • 1 İleti

merhaba arkadaşlar bence acun çok iyi ve temiz kalplibir insan.kötükonuşmayalım.onun yarışması kadar reyting alan bir proğram yok bence.iyiakşamlar


bence harika bir yarışma toplumun kanayan yaralarınada değiniyor sevgili acun, örneğin kimsesiz çocuklar yurdu için yardım toplanması harika bi olaydı ve bence Mehmetçik Vakfı içinde yardım toplanabilir.... Aziz vatanımızı hain düşmanlardan koruyan Şehit ailelerine ve Gazilerimize de böyle içten bir kampanya çok anlamlı olabilirdi .... lütfen bu konuyu destekleyelim arkadaşlar... Sevgiyle kalın...

#8
Erkan

Erkan

  Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

 • Yönetici
 • 5.702 İleti
 • Gender:Male
Benim sinir olduğum tek konu şu;

Prime time'da, bir reklam kuşağının getirisi 1 milyon dolar. Var mısın yok musun'daki gereksiz ve saçma dım dım dım efektleriyle 4 saat sürüyor. Yani toplam 4 kuşak reklam alıyorlar. Etti size 4 milyon dolar. Yanlızca tek bir programın getirisi.

Peki, çok sevgili Acun'un sözde yardımseverlik adına yaptığı bölümlerde, yarışmacıların kazandığı para ne kadar ? Taş çatlasın 100-150 bin YTL. O yardım programı sayesinde kanalın kazandığı toplam para 4 milyon dolarr ? Yapımcı da Acun olduğu için, acun efendinin cebine kalan para en azından 1 milyon dolar ???

Son zamanlarda moda oldu, telefonla yardım topluyor Acun efendi. Tamam çok güzel, Acun'un popülerliği sayesinde telefonla bağlanan yardımsever insanlar milyonlarca YTL bağışlıyorlar. Madem çok yardımseversin, o yardım programlarının reklam gelirlerini niye bağışlamıyorsun Acun arkadaşım ? Yardım toplarken, 1 milyon doları da cebe atmak işine mi geliyo yoksa ???
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı