İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

İstatistiksel Veri Analiz Hizmetleri

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
@lric

@lric

    KD ™ Yeni Tanıdık

  • Üye
  • 1 İleti


Uzman ve deneyimli istatistikçilerden oluşan kadromuz ile veri analizi konusunda ödev, tez ve araştırmalarınız için destek hizmetleri sağlayabiliriz. SPSS ve diğer istatistik paket programlarında istatistiksel analizler, özenle, eksiksiz ve çalışma amacınıza uygun olarak ihtiyaçlarınıza uygun bir zaman içerisinde tez yazım kurallarına göre yapılır, tablolaştırılır, yorumlanır ve raporlanır. Anketlerinize veya araştırma verilerinize ilişkin SPSS ve diğer istatistik paket programlarına veri girişi yapılır. Anket sorularınız araştırma konusu amacına en uygun biçimde hazırlanır, tasarlanır.

2008 yılından itibaren istatistiksel veri analizi üzerine özelikle tıp, sosyal araştırma, ekonometri gibi bir çok alanda çalışmalar gerçekleştirdik. Türkiye'nin önde gelen sigorta ve finans sektörü kuruluşlarında istatistiksel veri analizi, raporlama, strateji ve planlama alanlarında analitik organizasyonlarda çalışmış kadromuzun elde ettiğim bilgi birikim ve deneyimler doğrultusunda içerik yönünden eksiksiz, görsel kalitesi yüksek, bilimsel olarak tutarlı çalışmalar ile SPSS ve diğer istatistik paket programlarında anket tasarımı, veri girişi, veri analizi, yorumlaması, raporlaması ve sunulması konularında, araştırmacılara destek vermekteyim. Bunun yanı sıra tez ve makalelere ilişkin teori (literatür) kısmının oluşturulması, kaynak desteği, analiz raporlarının tercihe göre İngilizce olarak hazırlanması gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Tüm çalışmalarımızda istatistiksel çalışmalarınız kabul edilene kadar desteğimiz sürmektedir. Tüm değerlendirme aşamasında talep edilecek düzenlemeler ve eklemeler ekstra bir ücret talep edilmeksizin en fazla iletildikten 2 iş günü sonra tamamlanmaktadır.

Her tür konuya ilişkin çalışmalarınızın istatistiksel analizi için TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN bizimle telefon veya e-posta aracılığıyla irtibata geçebilirsiniz.

İletişim bilgileri:
Tel: 0530 820 01 53
e-mail: istatistiqsel@gmail.com
kagan.ergin@istatistiqsel.com
www.istatistiqsel.com


Anket tasarımı ve veri girişinin yanı sıra;
Uygun Analiz Türünün Belirlenmesi
Verilerin Düzenlenmesi (Frekans, Grafik, Histogram)
Diyagram ve Grafikler
Çapraz Tablolar
Örnek Seçimi
Tanımlayıcı istatistiklerin tablolaştırılması
Güvenilirlik Analizi
Faktör Analizi
Regresyon ve Korelasyon Analizi
T – Testi
Tek yönlü ve iki yönlü Varyans Analizi (ANOVA)
Tek yönlü ve iki yönlü MANOVA
Ki-Kare Testi
U Testi
İstatistik Analiz ve Ekonometrik Analiz
Chi-square test, Run testi,
Mann whitney, Kruskal wallis, es extreme, Wald wolfowitz,
Median,Jonckheere Terpstra , Wilcoxon, Friedman,Cochrans Q,
Mc nemar, Sign, Marginal Homogeneity, Kendalls W testleri
Normal dağılım testleri
Kovaryans analizi
Zaman serileri analizi
Çok boyutlu ölçekleme, kümeleme analizi
Parametrik olmayan testler.. v.s. konularında destekvermekteyim
Ödemenizi, çalışmayı benden teslim aldıktan sonra 2gün içerisinde yapabilirsiniz. (Çalışmanın tamamlanmış hali size teslimedilmeden önce herhangi bir ön ödeme vs. talep etmemekteyim ) Çalışmaya ilişkindökümanlar mail yoluyla alınıp projenin tamamlanmış hali yine mail üzerindenteslim edilmektedir.

Verilerinizin istatistiksel analizlerinde uzman ve deneyimli kişilerin danışmanlığı çalışmalarınızın bilimsel altyapısını güçlendirecektir.
İstatistiksel danışmanlık için bizimle irtibata geçin.

0530 820 01 53 numaralı telefondan ya da kagan.ergin@istatistiqsel.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı