İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Piranha Diablo Navigasyon Cihazının Harita Dosyaları Sorunu

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

muratcaliskan

muratcaliskan

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
Merhaba

Dün Piranha Diablo Navigasyon Cihazının harita güncellemesini yapmaya çalışıyordum. Piranha'nın web sitesinden cihaz ile ilgili "Diablo GPS GT 1000..

Seri nolu Atlas III Cihazlar İçin" olan zip dosyasını bilgisayarıma indirdim ve içindeki yönergelere uygun olarak yedekleme yapmaya çalıştım. Ancak

sadece hafıza kartının içindekileri bilgisayarıma kopyalamıştım. Hafıza kartında, "backup, Görüntüler, Mp3, Oyunlar, Private, Temalar ve Video

klipler" klasörlerinin yanında "device.nng" dosyası vardı. Backup, Görüntüler, Mp3 ve Video Klipler klasörleri zaten boştu. Hafıza kartını biçimlendirdim ve

"Diablo GPS GT 1000.. Seri nolu Atlas III Cihazlar İçin" olan dosyaları hafıza kartına kopyaladım. Hafıza kartını cihaza taktım. Sonra yönergelere uygun

olarak power ve reset tuşlarına bastıktan sonra, hafıza kartının içindeki dosyaları cihaz okumaya başladı. En sonunda reset yapıldıktan sonra cihaz

açıldı. Hafıza kartına daha önce aldığım yedek dosyaları yükledim ve kartı cihaza taktım. Kalibrasyon ayarını yaptım. Ancak GPS menüsü, üzerine

tıklanabildiği halde açılmıyor. Tarih sürekli ayarlamama rağmen, her açılıştan sonra 2008-01-01, saat ise 12.00.00 olarak görülüyor. GPS menüsünün

açılmaması sanırım harita dosyalarının bozulmasından ya da yedeklemesini yapamamamdan kaynaklandı. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

Harita dosyalarını nasıl yeniden yükleyebilirim ? GPS menüsünü yeniden nasıl aktif hale getirebilirim ? Tarih ve saati güncel tutabilmemin bir yolu var mı ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim ........

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı