İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

İstanbul Shopping Fest Bu Yıl Trump Towers'da! | Alışveriş Çılgınlığı İstanbul Shopping Fest Kapılarını Trump Towers Mall İstanbul'da 9 Haziran - 29 Haziran Tarihleri Arasında Açıyor

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Hale

Hale

    Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

  • Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Gender:Female
  • Location:İstanbul
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.


İstanbul Shopping Fest Bu Yıl Trump Towers'da!


İstanbul Shopping Fest’e,Trump Towers Mall, Haziran ayında eğlenceli ve avantajlı bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. İstanbul Shopping Fest’e...Resmi ekleyen
Alışveriş ve eğlencenin merkezi İstanbul'da 9 Haziran - 29 Haziran tarihleri arasında yaşanacak alışveriş çılgınlığı İstanbul Shopping Fest kapılarını Trump Towers Mall ile açıyor.

09 Haziran gecesi yurtdışından gelen özel grupların sahne şovuyla başlayacak olan gece, Trump Towers Mall'da düzenlenecek özel bir açılış partisi ile İstanbul'a merhaba diyecek. Trump Towers Mall'da 'Shopping Fest' tam 20 gün boyunca alışveriş tutkunlarına çeşitli sürprizler yaşatmaya devam edecek.

9 Haziran gecesi 02.00'ye kadar açık olacak Trump Towers Mall, festival boyunca saat 23.00'a kadar hizmet verecek.

İstanbul Shopping Fest süresince Trump Towers Mall'da bulunan mağazalar, yeni sezon ürünlerini bu senenin sloganı olan yüzde 50 indirim fırsatları ve sürprizleri ile ziyaretçilerine sunacak. Festivalin heyecanını ve coşkusunu Trump Towers Mall'da alışveriş yaparak yaşayanları ayrıca birbirinden farklı sürprizler de bekliyor olacak.


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı