İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Güçlü Kadın Kime Denir? | Kadını Güçlü Kılan 5 Özellik - Güç "Hayır" Demede

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Hale

Hale

    Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

  • Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Gender:Female
  • Location:İstanbul
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.


Güçlü Kadın Kime Denir?Kadınlar her konuda güçlü ve seksi olmak isterler. Zayıf görünmeyi asla tahammül edemeyen bayanlar her zaman kontrolün ellerinde bulunmasından inanılmaz haz duyarlar.


Resmi ekleyenErkeklere de zayıf güçsüz kadınlar cazip gelmemektedir. Kadını güçlü kılan 5 özelliği okuyup öğrenebilirsiniz.


Kendini zayıf ve güçsüz hisseden bayanlar güçlü görünmeye hazır mısınız?


İstihbarat


Her kadın güçlüdür. ilk önce bir kadın zeki olduğunun farkına varmalıdır. Bu doğrultuda zekasını kullanarak yaratıcılığını kullanmalıdır. Karşısındakine zeki olduğunu hissettirmelidir. Her şeyden herkesten haberdar olmalıdır.


Dürüstlük


Her konuda dürüst olmalısınız ve karşınızdakilere de bunu hissettirmelisiniz. İnsanlarda ve erkeklerde oluşturduğunuz güven sizi her zaman güçlü kılacaktır.


Hırs


Hırs çok önemlidir. Hırs olmadan kadın kendini güçlü hissedemez. Evde, işte, her yerde hırslı olan kadının kendine güveni çok fazla olur.


Tutku


Tutku hırs ile birlikte gider,insana ayrı bir kişilik katar. Bir kadında tutku yoksa onun zayıf bir kişiliğe sahip görünmesine neden olur. Tutku da sadakat ile bağlıdır.


Güç "Hayır" demedeHayatınızdan evet sözünü çıkartarak onun yerine hayır kelimesini koyduğunuzda istemediğiniz şeylerin olmasını engelleyebilirsiniz. Böylelikle güç siz olmuş oluyorsunuz.


Bunlara katılıyor musunuz?
Ne güçlü bir kadın yapar sizce?
Kimin hayatında güçlü bir kadın var?


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı