İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Hursoft SporMerkezi Programı (Üye Bilgilendirme – Parmak İzi Kontrolü)

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1
hözlem

hözlem

    KD ™ Yeni Tanıdık

  • Üye
  • 2 İleti


Hursoft SporMerkezi Programı (Üye Bilgilendirme – Parmak İzi Kontrolü)

www.biyometrikyazilim.comResmi ekleyenTam Bilgi :
Spor Merkezleri için hazırlanmış, üyelerindenetimini sağlayan program spor merkezlerinin oldukça işlerine yarayacak cinsten. Bünyesinde barındırdığı, parmak izi ile takip, kısa mesajlabilgilendirme gibi seçenekleri sayesinde tam kontrol sağlıyor.

Program Hursoft tarafından hazırlanmış ve geliştirilmekte olan biryazılımdır.

Program sayesinde Spor Merkezlerindeki üyelerinhangi gün, hangi saat ve hangi kapılardan giriş–çıkış yapacaklarını belirtereküyeler üzerinde kontrol sağlayabiliyorsunuz. Spor Merkezlerinde yer alan girişçıkışlara yerleştirilen parmak izi kontrolü ile üyenin saniye saniyehareketleri izlenebiliyor.
İstenilirse aylık veya haftalık olarak spormerkezi giriş çıkışları tablosu alınabiliyor.

Program, Sms ile üyeleri indirim, kampanya veözel etkinliklerden haberdar edebiliyor, ödemelerini geçiren üyelerebilgilendirme mesajı gönderilebiliyor.
Sistemin güzel yönlerinden bir tanesi ise,girişleri tam denetim altına alınmak istenen üye, giriş yapmak için parmakizini okuttuğunda, üyeliği bitmiş ise otomatik mevcut turnikelerinkilitlenmesi.

Toplu olarak üyelerin hangi günlerde hangiprograma gelmedikleri, üyelerin % XX oranında programlara katılımlarının olduğu,% XX oranında devamsızlık yaptığı gibi bilgiler anında görülebilir ve çıktıalınabilir. Bu sayede üye genel durumları hakkında daha net yorumlaryapılabilmesi sağlanır.

Üyelikler istenildiği takdire Gold Üyelik, MiniÜyelik, Silver Üyelik şeklinde gruplandırılabilir. Bunun yanında Yoga, Pilates,Yüzme, Tenis, Futbol, Basketbol, Voleybol ve Jimnastik Vücut Geliştirme vb.programlar için de bir gruplandırılmaya gidilmektedir. Üyeler üzerinde buşekilde bir kontrol sağlanırken, yöneticiler üzerinde de denetimsağlanmaktadır.

www.biyometrikyazilim.comKonu hözlem tarafından 02 Ağustos 2012 Perşembe - 16:59 tarih ve saatinde düzenlenmiştir


#2
hözlem

hözlem

    KD ™ Yeni Tanıdık

  • Üye
  • 2 İleti
Hursoft SporMerkezi Programı (Üye Bilgilendirme – Parmak İzi Kontrolü) - Broşür

www.biyometrikyazilim.comResmi ekleyenwww.biyometrikyazilim.com


Konu hözlem tarafından 02 Ağustos 2012 Perşembe - 17:03 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı