İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

2012 Moskova Uluslararası Otomobil Fuarı | Moskova Otomobil Fuarı Bu Yıl 29 Ağustos 9 Eylül Tarihleri Arasında Ziyaretçilere Kapısını Açtı

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Hale

Hale

    Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

  • Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Gender:Female
  • Location:İstanbul
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.


2012 Moskova Uluslararası Otomobil FuarıMoskova Otomobil Fuarı bu yıl 29 Ağustos 9 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilere kapısını açtı.İki yılda bir düzenlenen Moskova Otomobil Fuarı bu yıl 29 Ağustos 9 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilere kapısını açtı.

Fuar’da manşetlere çıkmasını sağlayacak, dikkat çekici dünya tanıtımlarının sayısı hâlâ fazla olmasa da, Rus otomobil pazarının yakında satış adedi bakımından, Avrupa’nın en büyük pazarı haline geleceği söyleniyor.Resmi ekleyen
Belki Rusya bir numaralı pazar olduğunda daha fazla üretici Moskova’da daha önemli modelleri lanse etmeye ikna olacak ve bu sayede fuarın ‘Birinci Sınıf’ bir fuar haline gelmesini sağlayacaktır.

2010’daki bir önceki fuarda tanıtılan yeni ürünlerin sayısı iki taneyle sınırlı kalmıştı, ama 2012’de çok daha fazla tanıtım yapıldı ve bütün katılımcılar fuarın öneminin giderek arttığında hemfikir.


Moskova fuarında dikkat çekici bir eksiklik konsept otomobiller. Fuarda ileriye dönük yeni bir ürün sergileyen tek üretici XRay crossover’ını tanıtan ülkenin bir numaralı markası Lada oldu.

Eğer Rus otomobil pazarı için hızlı büyüme beklentileri doğru çıkarsa, Moskova otomobil fuarı 2014’te geri döndüğünde, önemi artmış olacaktır.


Resmi ekleyenLada XRAY. Tasarımı İngiliz otomobil tasarımcısı Steve Mattin'e ait. Mercedes-Benz ML ve GL'nin de tasarımları Mattin'e ait.Resmi ekleyen"Kızgın Boğa"nın Urus Konsepti. Lamborghini'nin SUV konsepti ilk kez 2012 Pekin Otomobil Fuarı'nda tanıtılmıştı.Resmi ekleyenLamborghini'nin CEO'su Stephan Winkelmann, konsept aracın eğer üretilirse, yıllık 3000 adet satma potansiyelinin bulunduğunu söyledi.
Kaynak: mynet


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı