İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Mondial Bayileri Rixos’ta Buluştu | Motosiklet Sektörünün Lider Markası Mondial 2013 Hedeflerini Bayileriyle Paylaştı

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
godmin

godmin

    KD ™ Arkadaş

  • Dost
  • 51 İleti


Motosiklet sektörünün lider markası Mondial, 26-29 Kasım tarihleri arasında Antalya Kemer Rixos Sungate Otel’de gerçekleştirdiği bayiler toplantısında, 2013 hedeflerini bayileriyle paylaştı. Toplantı her sene olduğu gibi bu sene de bayilerin yoğun ilgi ve katılımıyla gerçekleşti.

Toplantıda Mondial Satış Müdürü Süleyman Erürker ve Satış Direktörü Erdoğan Ulaş tarafından tüm bayilerle 2012 yılı değerlendirmesi yapıldı ve bayilerden gelen öneriler dinlenerek, sorulan sorular cevaplandı.

Mondial Genel Müdürü Faysal Takmaklı, konuşmasında 2013 satış-pazarlama hedef ve stratejileri paylaştı. Takmaklı, tüm dünyada ve Türkiye’de yaşanan değişim ve gelişmelerin tüketicileri nasıl etkilediğine değindi. Pazar koşullarındaki ve tüketicilerin satın alma alışkanlıklarındaki değişimlerin markanın pazarlama stratejilerine de doğrudan etkisi olduğunu, bu yüzden gelişen ve değişen koşullara uyum sağlamak için Mondial olarak stratejilerini bu yönde belirlediklerini söyledi. Takmaklı sözlerine şöyle devam etti; “Mondial markamızla, 2005 yılından beri pazar liderliğimizi sürdürürken, girdiğimiz yeni yapılanma sürecinde, tüketicinin beğenisini kazanıp, ürün yelpazemizi genişletme ve markalaşma çalışmalarımıza, hızla devam ediyoruz. Pazardaki liderliğimizi sürdürmeye kararlıyız.”.

Toplantının son akşamı gerçekleştirilen gala gecesinde Mondial bayileri toplantı katılım hediyelerini aldılar ve sanatçı Sinan Özen’in de katılımıyla muhteşem bir akşam geçirdiler. Misafirler oldukça keyifle geçirdikleri bu toplantının ardından Mondial Bayisi olmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirttiler ve tüm Mondial ekibine teşekkürlerini sundular.


Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı