İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Uluslararası Bornova Şiir Günleri Başlıyor | 21 Mart 2013’te Bornova Belediyesi Uğur Mumcu Kültür Ve Sanat Merkezi

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Hale

Hale

    Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

  • Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Gender:Female
  • Location:İstanbul
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.


Uluslararası Bornova Şiir Günleri Başlıyor


Bornova Belediyesi, ilk kez düzenlenecek ‘Uluslararası Bornova Şiir Günleri’nde şairleri İzmirlilerle buluşturacak.


Resmi ekleyenAdonis ve Ahmet Oktay’ın onur konuğu olarak katılacağı etkinlikte, Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu da bir konser verecek. Oruç Aruoba, İsmail Mert Başat, Refik Durbaş gibi şairlerin yanısıra Doğan Hızlan ve Kenan Işık gibi edebiyat ve sanat dünyasının öne çıkan isimlerinin de yeralacağı Uluslararası Bornova Şiir Günleri 21 Mart 2013′te başlayacak ve üç gün sürecek.

Etkinlikler kapsamında 22 Mart Cuma akşamı saat 20.00′de, Bornova Belediyesi Nikah Salonu’nda Erkan Oğur İsmail Hakkı Demircioğlu konseri gerçekleştirilecek. Söyleşi ve şiir dinletilerinin yanısıra müzik dinletileri, bale gösterileri gibi etkinliklerin de yer alacağı Uluslararası Bornova Şiir Günleri’nde şiir sanatı tüm yönleriyle ele alınacak. Etkinlik, 21 Mart Perşembe günü saat 10.30′da Bornova Belediyesi Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi Sevda Şener Sahnesi’nde açılış konuşmaları ve onur konuklarına plaket takdimiyle başlayacak.


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı