İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Emeklilik Hesaplama Tablosu | Emeklilik Hesaplama Tablosu İle Ne Zaman Emekli Olacağınızı Hesaplayın - Türkiye’nin En İyi Emeklilik Hesaplama, Sorgulama Bilgilendirme Ve Yönlendirme Sayfası

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Hale

Hale

    Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

  • Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Gender:Female
  • Location:İstanbul
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.


Emeklilik Hesaplama Tablosu

Emeklilik Hesaplama Tablosu ile ne zaman emekli olacağınızı hesaplayın.


Resmi ekleyenEmeklilik Hesaplama Hizmetleri

Emeklilik Hesaplama tablosu için, SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı sorgulama işlemleri için artık E-devlet şifresi gerekmiyor. Şifresiz, ücretsiz anında “Emeklilik Hesaplama” ve detaylı SGK Hizmet Dökümü sorgulaması için, ilgili bağlantıyı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Ne zaman emekli olabilirim?

Emeklilik sorgulamanız için sadece SGK işe giriş tarihiniz ve diğer kurumlarda ne kadar gün çalışmanız olduğu, tam doğum tarihiniz gibi basit bilgiler sorgulama yapabilmeniz için yeterli. SGK hizmet dökümü, SGK gün sayısı hizmet dökümü alabilirsiniz. Bu konuda gerekli bilgi için ilgili bağlantı adresinden yararlanabilirsiniz. www.nezamanemekliolurum.com emeklilik hesaplama adresini bu konuda sizlere öneriyoruz.

Ne zaman emekli olurum?

Hizmet dökümü almak için bu yazımızda vereceğimiz bilgiler doğrultusunda anında "Ne zaman emekli olabilirim?" sorusuna yanıt bulacaksınız. Aşağıda vereceğimiz sayfaya giriş yaptığınızda, karşınıza gelecek sayfada dikkat etmeniz gereken kadın veya erkek seçimlerini işaretlemenizdir. Devamında doğum tarihiniz, SGK işe ilk giriş tarihiz ve toplam SGK prim ödeme günü gibi istenen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde basit soruları form üzerinden cevapladığınız takdirde, online olarak bu adresten emeklilik hesaplama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu işlemler için “Ne zaman emekli olurum” web adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

SGK Hizmet Dökümü Hakkında

SGK 4A Hizmet dökümümü nasıl alabilirim?


Yeni uygulamada T.C. kimlik numarasının yanında kişinin baba adı, nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt No, aile sıra no gibi herkes tarafından tahmin edilemeyen özel bilgiler istenmektedir. SSK Hizmet Dökümü için bağlantı adresindeki açılacak sayfada, sizlerden formdaki soruların cevaplanması isteniyor. Bu bilgileri eksiksiz doldurduğunuz takdirde hemen “SSK Hizmet Dökümü” alabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi emeklilik hesaplama, sorgulama bilgilendirme ve yönlendirme sayfası "nezamanemekliolurum.com", SGK sorgulama hizmetlerinin yer aldığı sitelerin en başta gelenlerindendir. Online SGK hizmet dökümü, sorgulama ve emeklilik hizmetlerinin sunulduğu web adresini mutlaka ajandanıza kaydediniz. SGK 4A - 4B - 4C emeklilik hesaplama tablosu ve tüm sorgulama işlemleriniz için www.nezamanemekliolurum.com web sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.Kaynak

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı