İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Windows 9 | Microsoft’ta Herkes Windows 9 Üzerinde Çalışıyor

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Hale

Hale

    Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

  • Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Gender:Female
  • Location:İstanbul
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.


Windows 9

Microsoft’ta Herkes Windows 9 Üzerinde Çalışıyor

Resmi ekleyen


Microsoft’un bir süredir üzerinde çalıştığı Windows 9′un öncelik haline geldiği ve firmadaki tüm mühendislerin bunun üzerinde çalıştığı belirtiliyor.

Microsoft‘un Windows 8.1 işletim sistemi için ilk önemli güncelleme paketini kullanıcılarına sunmasının üzerinden henüz kısa bir süre geçti ama firma şimdiden yeni güncellemeler için çalışmaya başladı bile. Önümüzdeki dönemde Windows 8.1 işletim sistemi için ikinci güncelleme paketini de yayınlaması beklenen Microsoft, bir yandan da Windows 9 ismiyle anılan yeni Windows işletim sistemi üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Her ne kadar Microsoft şu ana kadar Windows 9 işletim sistemi veya Windows 8.1 için yayınlanacak yeni güncelleme paketi hakkında resmi bir açıklamada bulunmamış olsa da, bu iki sürümün de yapım aşamasında olduğu bir süredir biliniyor. Üstelik Seattle Times tarafından geçtiğimiz günlerde yeni bir habere göre, Microsoft bünyesinde çalışan tüm mühendisler şu sıralar Windows 9 üzerinde çalışmakla meşgul. Birçok faklı alanda faaliyet gösteren Microsoft’un bünyesinde Azure, Office, Bing veya Skype gibi yazılımlar servisler üzerinde çalışan mühendislerin de şimdilik Windows 9 projesine yardımcı olduğu belirtiliyor.Kaynak

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı