İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Facebook Gizlilik Kontrolünü Açtı! | “Gizlilik Kontrolü” Nedir Ve Neye Yarar?

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Facebook Gizlilik Kontrolünü Açtı!

Resmi ekleyen

Facebook geçtiğimiz Mayıs ayından beri gizliden gizliye yürüttüğü “Gizlilik Kontrolü” özelliğini artık tüm kullanıcılarına açtı.

Özellikle son zamanlarda hem sosyal medyada hem de uygulama dünyasında kontrol sorunu yaşayan ve durumun kendi kontrolünden çıktığını düşünen binlerce kişi o uygulamaları ve/veya sosyal medya platformalarını kullanmaktan vazgeçti. Durum böyle olunca facebook elini hızlı tuttu ve kişinin iletileri de dahil olmak üzere tüm paylaşımlarını kimlerin görebileceğini yönettiği paneli yani “Gizlilik Kontrolü” panelini tüm kullanıcılara açtı.

“Gizlilik Kontrolü” nedir ve neye yarar?

Gizlilik Kontrolü temel olarak sizin yapmış olduğunuz paylaşımları kimlerin görebileceğini kontrol ettiğinizi, bu izinleri yönetebildiğiniz ve bu güne kadar kullandığınız uygulamaların yani başka bir deyişle üçüncü parti uygulamalara verdiğiniz izinlerin kontrolünü sağlayabileceğiniz bir özellik.

“Gizlilik Kontrolü” Nasıl Yapılır?

1) Gizlilik Kontrol Paneline Giriş.

Resmi ekleyen

2) Gönderi Ayarları

Resmi ekleyen

3) Uygulama Ayarları Ve Uygulama Yönetimi

Resmi ekleyen

4) Profil Gizlilik Ayarı Kontrolü

Resmi ekleyen

Sadece bu 4 adımı kullanarak tüm iletilerinizin ve 3. şahıs uygulamaların kontrolünü elinizde tutmanız artık mümkün.

Bakınız,
http://www.kadimdostlar.com/Sanal_Dunya_internet_Web_ve_MSN_f183/Facebook_Kullanma_Kilavuzu_Facebook_Kullanim_Reh_t41557.html'] Facebook Kullanma Kılavuzu | Facebook Kullanım Rehberi Ve İncelemesi' target='_blank'>' class='bbc_url' title=''>http://www.kadimdostlar.com/Sanal_Dunya_internet_Web_ve_MSN_f183/Facebook_Kullanma_Kilavuzu_Facebook_Kullanim_Reh_t41557.html'] Facebook Kullanma Kılavuzu | Facebook Kullanım Rehberi Ve İncelemesi

Kaynak

Dosya Ekle  Gizlilik-kontrolu-adim-1.jpg   79,89K   0 kere indirildi Dosya Ekle  Gizlilik-kontrolu-adim-2.jpg   63,8K   0 kere indirildi Dosya Ekle  Gizlilik-kontrolu-adim-3.jpg   76,62K   0 kere indirildi Dosya Ekle  Gizlilik-kontrolu-adim-4.jpg   74,15K   0 kere indirildi

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı