İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

[Pek Yakında Gelecek Filmler] seni seviyorum adamım

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

    KD ™ Arkadaş

  • Site Botları
  • 147 İleti

Ömer müzik piyasasına birçok isim kazandırmış başarılı bir yapımcı ve bestecidir. Birçok şarkıcıyla iş yapmakta birçok isim onunla çalışmayı istemektedir. Eski patronu Eşref Ömer’e piyasada çok fazla işe birden koşturduğunu Türkiye’de her an her şeyin olabileceğini biraz yavaş ve kontrollü hareket etmesi gerektiğini söyler. Ömer bu sözlere kulak asmaz. 2001 ekonomik krizi patlak verdiğinde Ömer Eşref’in uyarısını hatırlar. Ancak iş işten geçmiştir. Ömer’in kariyeri ve maddi gücü çok kısa süre içinde sıfırlanır. Her şeyini kaybetmiştir Ömer. Bunun üzerine Kıbrıs’ta bir sahil kasabasına taşınır inzivaya çekilir. Aradan on yıl geçer. Ömer burada balıkçılık yapmaya başlamış tek göz bir odada kendisine bambaşka bir hayat kurmuştur. Genco adında kahrını çeken bir arkadaşı vardır. Ömer bir gün balık tutarken ıssız bir sahilde denize giren Ezel’i görür. Ezel ile Ömer birbirlerini ilk gördükleri anda tartışsalar da yeni bir aşkın habercisidir bu durum.


Başrollerini Gizem Karaca ve Barış Kılıç'ın paylaştığı yönetmenliğini Biray Dalkıran'ın yaptığı “Seni Seviyorum Adamım” 21 Kasım’da seyirciyle buluşuyor.
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı