İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

[Haftanın Filmleri - Fotoğraflar - Fragman] Rocky Handsome (2016) - Yakışıklı Rocky

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

    KD ™ Arkadaş

  • Site Botları
  • 147 İleti


ROCKY HANDSOME
ÂYAKIÅžIKLI ROCKYÂ
7g9NLl.jpg


Konusu
Film, Goa'da iÅlettiÄi emanetçi dükkânıyla mütevazı bir yaÅam süren "Rocky" Kabir Ahlawat'ın etrafında dönüyor. Küçük Naomi Rocky'nin yan komÅusudur. Rocky ile iyi bir iliÅkisi olan ve onu önemseyen Naomi, ona samimi bir Åekilde "YakıÅıklı" Åeklinde hitap etmeye ve annesinin onaylamamasına raÄmen kendisiyle zaman geçirip yemek yemeye baÅlar. Bu arada UyuÅturucuyla Mücadele Birimi'nden Komiser Dilip Goa'dan uyuÅturucuyu tamamen temizlemek niyetindedir. Komiser Dilip, Goa'daki suç faaliyetlerini ve uyuÅturucu satıÅını yürüten en büyük mafya babası Mantoo'nun yeriyle ilgili bilgi almak için Rocky'ye danıÅır. Mantoo'nun yanında sadece uyuÅturucu iÅiyle uÄraÅmayan, bunun yanında organ ticareti ve haraç kesmek gibi suçlarla da meÅgul olan Kevin ve Luke vardır. Bu ikiliye ayrıca, emirlerindeki profesyonel tetikçi Attila da eÅlik etmektedir.


YAKIÅžIKLI ROCKY RESÄ°MLERÄ°YAKIÅžIKLI ROCKY FRAGMANIYAKIÅžIKLI ROCKY FÄ°LMÄ° GÃSTERÄ°M TARÄ°HÄ°: 20 MAYIS 2016

IMDB
» Rocky Handsome (2016)

3410408.jpg
Yönetmen: Nishikant Kamat
Tür: Action,Crime,Thriller
Ãlke: India
Konu: When a drug mafia abducts an eight-year old, her dearest man sets out on a mission with a view of returning the compliment.
Puan: 7.1/10 tp.giftp.gif (2.361 oy)
Süre: 126 Dk.
Oyuncular (ilk 10): John Abraham, Shruti Haasan, Nishikant Kamat, Nathalia Kaur, Teddy Maurya, Suhasini Mulay, Kazu Patrick Tang, Nora Fatehi, Diya Chalwad, Sharad Kelkar

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt3410408/


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı