İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

[Haftanın Filmleri - Fotoğraflar - Fragman] Ana Yurdu (2015)

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
KD ™ Sinema

KD ™ Sinema

    KD ™ Arkadaş

  • Site Botları
  • 147 İleti


ANA YURDU
Ana-Yurdu-601384.jpg


Konusu
Sancılı bir boÅanma sürecinin ardından yeni yeni toparlanmaya baÅlayan Nesrin ofisteki iÅinden ayrılır ve Ä°stanbul'daki evini terk eder. Nesrin artık hayatta olmayan babaannesinden kalan Anadolu'daki boÅ köy evinin yolunu tutar. ÃocukluÄundan beri yazar olmanın hayallerini kurmuÅtur ve bu evde ilk romanını tamamlamaya karar verir. Ancak uzun zamandır görüÅmediÄi ve de anlaÅamadıÄı annesinin çat kapı evde belirmesiyle planları yarıda kalır. Åžimdi ikisi için de birbirlerinin karanlık yanlarıyla yüzleÅme zamanıdır.


ANA YURDU RESÄ°MLERÄ°ANA YURDU FRAGMANIANA YURDU FÄ°LMÄ° GÃSTERÄ°M TARÄ°HÄ°: 13 MAYIS 2016

IMDB
» Ana Yurdu (2015)

4886070.jpg
Yönetmen: Senem Tüzen
Tür: Drama
Ãlke: Turkey, Greece
Konu: Koldas, Semih Aydin, Fatma Kisa. Nesrin, an urban upper-middle class woman, goes back to her parents' old village in Anatolia to finish a novel and live out her dream of being a writer. When her conservative mother turns up uninvited and refuses to leave, Nesrin's writing stalls and her fantasies of village life turn bitter. The two woman are forced to confront the darker corners of each other's inner worlds.
Puan: 6.1/10 tp.giftp.gif (38 oy)
Süre: 93 Dk.
Oyuncular (ilk 10): Esra Bezen Bilgin, Nihal G. Koldas, Semih Aydin, Fatma Kisa

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt4886070/


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı