İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Samimi Bir Dindar Atatürk

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

dimitri

dimitri

KD ™ Arkadaş

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*Pip*
  • 75 İleti

Gerek Atatürk'ü yakından tanıyan kişilerin aktardıkları bilgiler, gerekse Atatürk'ün hayatını anlatan güvenilir kaynaklar incelendiğinde, Atatürk'ün sarsılmaz bir Allah inancına sahip, Kuran'ı Kerim'i kendisine rehber edinmiş samimi bir Müslüman olduğu görülecektir.

Bu kitapta, Atatürk'ün samimi bir dindar olduğu gerçeği gözler önüne serilmektedir.

Konu zeynep tarafından 24 Eylül 2007 Pazartesi - 01:44 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

Türk-Kan

Türk-Kan

Kuvva-i Milliye

• Kadim Dost
  • 126 İleti
Atatürk'ün manevi hayati, dindarligi hakkinda son yorum yapacak kisidir Adnan Oktar. 80'li yillarda kendini Mesih ilan eden, kokainden beyni bulanmis, müritlerine normal seks yerine anal ve oral seksi emreden bir sapiktan ögrenmeyecegiz biz Ata'mizi!

dimitri

dimitri

KD ™ Arkadaş

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*Pip*
  • 75 İleti
kitabı okumadan neden ön yargılı davranıyorsunuz orda dediğiniz gibi seksle ilgili bi şi yokki. anlamadım.bugün bendemi bi şey var.açtığım konulara teşekkür etmek yokmu emeğe saygılı olmanızı beklerdim. :(

Türk-Kan

Türk-Kan

Kuvva-i Milliye

• Kadim Dost
  • 126 İleti
emege elbette saygim olur, fakat faydali emege. Bir sapigin, 7 hastaneden deli raporu olan, ayrica Bush'un da üyesi oldugu Akilli Tasarim Derneginden finansal destek alarak saf Türk gencliginin beynini yikamaya calisan birinin zirvalarini paylasmaniza saygi göstermemi beklemeyiniz lütfen.

dimitri

dimitri

KD ™ Arkadaş

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*Pip*
  • 75 İleti
söyledikleriniz için üzüldüm.ben çok kitabini okudum dediğin gibi delilikle zırvalamakla alakası yok.siz sevmyebilirsiniz ama okumadan bilmeden böyle yaklaşmak doğru değil.

Türk-Kan

Türk-Kan

Kuvva-i Milliye

• Kadim Dost
  • 126 İleti
güzel kardesim, benim sizin samimi duygularinizdan süphem yok, imzaniz yeter. yalniz, keske o degerli zamaninizi cok daha degerli insanlarin eserlerini okuyarak degerlendirseniz, yoksa tercih tabii ki sizin. Okumadigim, bilmedigim bir konu hakkinda hic bir zaman yorum yapmam sevgili kardesim. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz. :)

Yeni Dünya Düzeni planlari icin milyonlarca müslümanin kanini döken emperyalistlerin finansal destek verdigi ve paranoid ve sifrozen oldugu 7 ayri hastane raporu ile sabit biri hakkinda konusuyoruz. bir de sen kendi beyin eleginden gecir istersen :)

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...
Adnan Oktar'ın kim olduğunu bilen biliyor.. Konu Yanlış Yere açıldığından taşındı..

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı