İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

[LOST - Video] Yayınlanmamış Kayıp Bölümler 1: The Watch (Türkçe Çeviri)

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
1 ) Missing Peaces: The Watch

Resmi ekleyen
  • Bölüm Adı:The Watch
  • Yayın tarihi:12 Kasım 2007
  • Yönetmen:Jack Bender
  • Senarist:Carlton Cuse
  • Flashback:Jack Shephard
  • Konuk Oyuncu:Christian Shephard
Konu: Jack ve babası Christian, Jack’in düğünü öncesinde sahilde konuşuyor. Christian,kendi evliliğinin (Jack’in annesi Margo ile olan evliliğinin) hata olduğunu ima eden bir konuşmanın ardından Jack’e babasından kalan bir saati hediye ediyor.

Mobisode:

Türkçesi:
CHRISTIAN: Orada ne yapıyorsun evlat ?

JACK: Sadece taş atıyorum.

CHRISTIAN: Güzel..güzel, tüm taşlarını evlenmeden önce fırlat.

JACK: Aslında.. ya bunu yapacağım ya da Sarah ve evlilik planlayıcısı ile birlikte, çiçeklerin nerelere konulacağını kararlaştıracağım

CHRISTIAN: Akıllıca bir seçim… Dinle… Bu geceden önce, tüm bunlar iyice çığrından çıkmadan önce sana birşey vermek istiyorum. Bu babamındı. Ben sadece, bunun uygun olacağını düşündüm.

JACK:Bunu taktığını daha önce hiç görmedim

CHRISTIAN: Hiç takmadığım içindir…Büyükbaban… aslında anneni… pek sevmezdi. Bilirsin, onunla evlenmemin bir hata olduğunu düşünürdü. Bunu evlendiğim gün yüzüme karşı söylemişti.Ve sonra da bana bu saati verdi. Ben de hiç takmadım.

JACK: Baba, bana birşey mi söylemeye çalışıyorsun?

CHRISTIAN: Benden farklı olarak, sen kesinlikle doğru bir seçim yaptın.

JACK: Teşekkür ederim.

CHRISTIAN: İşte.. al bu senin.

JACK: Sanırım bunlar gerçekten oluyor, ha ?

CHRISTIAN: Ohh..Birazdan onlar çiçekleri düzenlemiş olacak ve senin taşların tükeniyor.

JACK: Aslında, burada daha çok taş var..

CHRISTIAN: Bana bir iyilik yapar mısın? Eğer sen ve Sarah ilerde bir çocuk sahibi olursanız, ona benim sana davrandığımdan daha iyi davran.

JACK: Baskı yok, değil mi?

CHRISTIAN: İçerde görüşürüz evlat.

JACK: Tamam.

CHRISTIAN: Tamam mı?

CHRISTIAN: Evet..

carnage2

carnage2

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
video izlenmiyoo!!!!!!

0 Kullanıcı konuyu okuyor